Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Uważniej na świętokrzyskich drogach

Uważniej na świętokrzyskich drogach

Zmiany organizacji ruchu planowe są w związku z budową kieleckiej obwodnicy w ciągu drogi ekspresowej S7 i wylotu wschodniego z Kielc drogi ekspresowej S74.

Uważniej na świętokrzyskich drogach
Zamknięcie wiaduktu na kielecką obwodnicą w ciągu drogi powiatowej Kielce -Zagnańsk planowane jest 1 maja 2011 w godzinach popołudniowych. Objazd zamkniętego odcinka drogi Kielce - Zagnańsk poprowadzony będzie od ulicy Zagnańskiej w Kielcach, ulicami Witosa, Warszawską, drogą 73 do Wiśniówki, a stamtąd drogą do Kajetanowa, węzła Barcza i drogą wojewódzką 750 do Lekomina i Zagnańska. Objazd w przeciwnym kierunku przebiegać będzie odpowiednio tymi samymi drogami z koniecznością wjazdu na Węzeł Północ między Kajetanowem a Wiśniówką. Zmiana organizacji ruchu związana jest z koniecznością rozbiórki starego i budową nowego wiaduktu. Objazd lokalny możliwy jest także drogą powiatową biegnącą nad trasą S7 od Kajetanowa w kierunku Jaworza i Lekomina.

Zaczęła się również rozbiórka wiaduktu nad odcinkiem obwodnicy między Niewachlowem, a Górkami Szczukowskimi. Po długim majowym weekendzie rozbierana będzie kładka nad obwodnicą w Wiśniówce. Przypominamy ze na całym odcinku kieleckiej obwodnicy obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h. Miejscowo w związku z robotami mogą być wprowadzane dodatkowe ograniczenia.

Natomiast od 6 maja 2011 (piątek) planowana jest zmiana organizacji ruchu na węźle w Chęcinach. Zamknięta zostanie łącznica relacji Kraków - Małogoszcz, a objazd poprowadzony będzie łącznicą na Kielce z możliwością zawrócenia w stronę Małogoszczy. Zamknięta zostanie także łącznica relacji Małogoszcz- Warszawa, z objazdem poprowadzonym z Małogoszczy na Kielce, z możliwością zawrócenia i pojechania w stronę Warszawy.

W związku z budową ronda w Cedzynie, które ma skomunikować nową ekspresową drogę S74 z dotychczasowym przebiegiem trasy zamknięty zostanie fragment drogi powiatowej Cedzyna - Święta Katarzyna tuż przy zjeździe z drogi krajowej 74 na Leszczyny . Objazd poprowadzony zostanie drogą krajową 74 do Radlina, a stamtąd drogą wojewódzką 745 do Leszczyn. Zmiana organizacji ruchu planowana jest od 4 maja 2011.

Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe modele Alfa Romeo do 2020 roku
Nowe modele Alfa Romeo do 2020 roku
W sieci pojawił się dokument Alfa Romeo, który przestawia rozwój gamy modelowej przez następne cztery lata. Włoski producent zamierza wprowadzić w tym czasie sześć nowych modeli. Do końca roku pojawią się dwa nowe auta.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj