mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Uważniej na świętokrzyskich drogach

Uważniej na świętokrzyskich drogach

Zmiany organizacji ruchu planowe są w związku z budową kieleckiej obwodnicy w ciągu drogi ekspresowej S7 i wylotu wschodniego z Kielc drogi ekspresowej S74.

Uważniej na świętokrzyskich drogach
Zamknięcie wiaduktu na kielecką obwodnicą w ciągu drogi powiatowej Kielce -Zagnańsk planowane jest 1 maja 2011 w godzinach popołudniowych. Objazd zamkniętego odcinka drogi Kielce - Zagnańsk poprowadzony będzie od ulicy Zagnańskiej w Kielcach, ulicami Witosa, Warszawską, drogą 73 do Wiśniówki, a stamtąd drogą do Kajetanowa, węzła Barcza i drogą wojewódzką 750 do Lekomina i Zagnańska. Objazd w przeciwnym kierunku przebiegać będzie odpowiednio tymi samymi drogami z koniecznością wjazdu na Węzeł Północ między Kajetanowem a Wiśniówką. Zmiana organizacji ruchu związana jest z koniecznością rozbiórki starego i budową nowego wiaduktu. Objazd lokalny możliwy jest także drogą powiatową biegnącą nad trasą S7 od Kajetanowa w kierunku Jaworza i Lekomina.

Zaczęła się również rozbiórka wiaduktu nad odcinkiem obwodnicy między Niewachlowem, a Górkami Szczukowskimi. Po długim majowym weekendzie rozbierana będzie kładka nad obwodnicą w Wiśniówce. Przypominamy ze na całym odcinku kieleckiej obwodnicy obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h. Miejscowo w związku z robotami mogą być wprowadzane dodatkowe ograniczenia.

Natomiast od 6 maja 2011 (piątek) planowana jest zmiana organizacji ruchu na węźle w Chęcinach. Zamknięta zostanie łącznica relacji Kraków - Małogoszcz, a objazd poprowadzony będzie łącznicą na Kielce z możliwością zawrócenia w stronę Małogoszczy. Zamknięta zostanie także łącznica relacji Małogoszcz- Warszawa, z objazdem poprowadzonym z Małogoszczy na Kielce, z możliwością zawrócenia i pojechania w stronę Warszawy.

W związku z budową ronda w Cedzynie, które ma skomunikować nową ekspresową drogę S74 z dotychczasowym przebiegiem trasy zamknięty zostanie fragment drogi powiatowej Cedzyna - Święta Katarzyna tuż przy zjeździe z drogi krajowej 74 na Leszczyny . Objazd poprowadzony zostanie drogą krajową 74 do Radlina, a stamtąd drogą wojewódzką 745 do Leszczyn. Zmiana organizacji ruchu planowana jest od 4 maja 2011.

Podobne wiadomości:

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

Polskie drogi 2017-08-17

Via Baltica - wielu chętnych na budowę odcinka

Via Baltica - wielu chętnych na budowę...

Polskie drogi 2017-08-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Polska drogówka się zbroi - flota BMW 330i xDrive trafi pod koniec listopada na ulice. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania pozostałych oferentów, którzy proponowali takie modele jak Volkswagen Passat czy Skoda Superb.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech