mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > W Szydłowcu dyskutowali o S7

W Szydłowcu dyskutowali o S7

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o spotkaniu, które odbyło się 4 marca bieżącego roku. Urzędnicy dyskutowali o przebiegu planowanej drogi ekspresowej S7 przez miasto Szydłowiec i powiat szydłowiecki.

W Szydłowcu dyskutowali o S7
W dyskusji zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Szydłowcu wzięli udział przedstawiciele Samorządu Województwa Mazowieckiego, wiceprzewodnicząca sejmiku Bożenna Pacholczak, członek zarządu Piotr Szprendałowicz, radny Leszek Ruszczyk, a także reprezentanci Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad i lokalnej społeczności.

Spotkanie było poświęcone przede wszystkim dyskusji na temat przebiegu planowanej drogi ekspresowej S7. Poruszano zagadnienia związane z przebudową istniejącej drogi krajowej nr 7 oraz z przebiegiem projektowanej ekspresówki po nowym śladzie. Według planów drogowców, w rejonie miasta powstaną dwa węzły drogowe, a istniejąca obwodnica Szydłowca znalazłaby się w ciągu drogi szybkiego ruchu. W Szydłowcu droga krajowa nr 7, która jest częścią trasy europejskiej E77, krzyżuje się z drogą wojewódzka nr 727 Przysucha – Szydłowiec – Wierzbica, która również ma być modernizowana i będzie przebiegać po nowym śladzie. Debata pozwoliła wszystkim zainteresowanym stronom poznać argumenty i oczekiwania dotyczące tej inwestycji drogowej. Przebudowa drogi krajowej nr 7 powinna zostać zrealizowana w latach 2009-2012.

Podobne wiadomości:

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Polskie drogi 2018-02-07

Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka

Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka

Polskie drogi 2018-01-15

Komentuj:

~OBSERWATOR 2009-01-06

Ty ignorancie piszesz ze droga ma byc prosta i zenikomu to nie przeszkadzało wczesniej tylko nie wiesz tego ze jak zabierali ziemie 20 lat temu na obwodnice zaden wlasciciel nie mial nic do powiedzenia,a wiesz ignorancie ze wszystkie tiry ktore będą chcialy wyjechac albo dojechac do ulicy kolejowej na obwodnice będa musialy jechac przez miasto,bo zajzdów na droge s7 z ulicy kolejowej nie bedzie,teraz te tiry wjada Ci do domu,nikogo to nie obchodzilo z mieszkanców,ale teraz juz wiadomo ze zjazdów z ulicy kolejowej nie ma a tam burmistrz zrobil strefe przemyslową tak tak

~Virgo 2008-03-14

Nie powinni z tymi oszolomami rozmawiac. Niech gdaka robi swoje i buduje droge w zaplanowanym korytarzu. Rezerwa na to ma miejsce od 20 lat. Dziwne ze teraz im TIRy nie przeszkadzaja, a beda gdy siodemka bedzie cala zbudowana i jeszcze z ekranami. Jakies dziwne serpentyny, objazdy, zakrety. To ma byc prosta droga ekspresowa a nie tor F1. Podobnie w Pogorzalem autochtonom sie tez nie podoba przebieg. Gdaka - budowac wg planow, nie dyskutowac z oszolomami!

~domin 2008-03-12

nie było, ale z daleka poświęcił a czy pop był?

~kazel 2008-03-11

ksiądz był? protestował?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.