mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wahadło pod Bydgoszczą

Wahadło pod Bydgoszczą

Trwa przebudowa DW nr 223 w Białych Błotach. Kierowcy muszą uważać na zwężenia oraz objazdy. Zamknięty jest wlot z ulicy Czerskiej na Szosę Szubińską.

Wahadło pod Bydgoszczą
Roboty rozpoczęły się w połowie września. W ramach inwestycji odcinek DW nr 223 jest poszerzany i zyskuje nową nawierzchnię. Powstaje także dodatkowy pas do skrętu w lewo od strony Bydgoszczy w ulicę Czerską. Poza tym po  południowej stronie wykonawca buduje szeroki 3,7 metrowy chodnik i zjazdy do posesji. Obecnie prace toczą się między innymi na wlocie ul. Czerskiej w Szosę Szubińską. Wymusiło to zamknięcie tego odcinka ulicy Czerskiej. Objazd do DW nr 223 prowadzi ulicą Centralną. By zminimalizować utrudnienia, równolegle do przebudowywanego odcinka  wcześniej dobudowany został dodatkowy, tymczasowy pas ruchu. Umożliwia on przejazd od strony Bydgoszczy w kierunku węzła na trasie S5. Na krótkim fragmencie występuje jednak ruch wahadłowy. Pojazdami przez całą dobę kierują sygnaliści. Utrudnienia mogą występować jeszcze do końca października.

Podobne wiadomości:

Droga S7 Rączki - Załuski zamknięta do wakacji

Droga S7 Rączki - Załuski zamknięta do...

Polskie drogi 2016-04-20

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus UX - premiera w Genewie
Lexus UX - premiera w Genewie
Spekulacje na temat nowego crossovera od Lexusa weszły na wyższy poziom. Norweski oddział marki potwierdził plotki - lada moment na salonie w Genewie pojawi się zupełnie nowy model UX.