Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wahadło pod Bydgoszczą

Wahadło pod Bydgoszczą

Trwa przebudowa DW nr 223 w Białych Błotach. Kierowcy muszą uważać na zwężenia oraz objazdy. Zamknięty jest wlot z ulicy Czerskiej na Szosę Szubińską.

Wahadło pod Bydgoszczą
Roboty rozpoczęły się w połowie września. W ramach inwestycji odcinek DW nr 223 jest poszerzany i zyskuje nową nawierzchnię. Powstaje także dodatkowy pas do skrętu w lewo od strony Bydgoszczy w ulicę Czerską. Poza tym po  południowej stronie wykonawca buduje szeroki 3,7 metrowy chodnik i zjazdy do posesji. Obecnie prace toczą się między innymi na wlocie ul. Czerskiej w Szosę Szubińską. Wymusiło to zamknięcie tego odcinka ulicy Czerskiej. Objazd do DW nr 223 prowadzi ulicą Centralną. By zminimalizować utrudnienia, równolegle do przebudowywanego odcinka  wcześniej dobudowany został dodatkowy, tymczasowy pas ruchu. Umożliwia on przejazd od strony Bydgoszczy w kierunku węzła na trasie S5. Na krótkim fragmencie występuje jednak ruch wahadłowy. Pojazdami przez całą dobę kierują sygnaliści. Utrudnienia mogą występować jeszcze do końca października.

Podobne wiadomości:

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

S10 Bydgoszcz – Toruń: ponowny przetarg

Polskie drogi 2016-08-26

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe?
Sprawne hamulce zawsze są podstawą bezpiecznej jazdy samochodem. Dlatego kierowca szczególną uwagę powinien zwrócić na układ hamulcowy, by utrzymywać go w dobrej kondycji. Gdy przyjdzie moment, w który należy wyminięć jego elementy do warto wiedzieć jak dobrze wybrać klocki i tarcze hamulcowe.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj