mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wahadło pod Bydgoszczą

Wahadło pod Bydgoszczą

Trwa przebudowa DW nr 223 w Białych Błotach. Kierowcy muszą uważać na zwężenia oraz objazdy. Zamknięty jest wlot z ulicy Czerskiej na Szosę Szubińską.

Wahadło pod Bydgoszczą
Roboty rozpoczęły się w połowie września. W ramach inwestycji odcinek DW nr 223 jest poszerzany i zyskuje nową nawierzchnię. Powstaje także dodatkowy pas do skrętu w lewo od strony Bydgoszczy w ulicę Czerską. Poza tym po  południowej stronie wykonawca buduje szeroki 3,7 metrowy chodnik i zjazdy do posesji. Obecnie prace toczą się między innymi na wlocie ul. Czerskiej w Szosę Szubińską. Wymusiło to zamknięcie tego odcinka ulicy Czerskiej. Objazd do DW nr 223 prowadzi ulicą Centralną. By zminimalizować utrudnienia, równolegle do przebudowywanego odcinka  wcześniej dobudowany został dodatkowy, tymczasowy pas ruchu. Umożliwia on przejazd od strony Bydgoszczy w kierunku węzła na trasie S5. Na krótkim fragmencie występuje jednak ruch wahadłowy. Pojazdami przez całą dobę kierują sygnaliści. Utrudnienia mogą występować jeszcze do końca października.

Podobne wiadomości:

Bolesławiec będzie miał obwodnicę

Bolesławiec będzie miał obwodnicę

Polskie drogi 2016-01-04

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.