mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie

Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie

Remonty mostów na drogach Lubelszczyzny sprawiły, że kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.  Przy dwóch obiektach pojazdy poruszają się wahadłowo, a przy dwóch kolejnych korzystają z dróg objazdowych. Wprowadzono ograniczenie prędkości do 50 km/h i zakaz wyprzedzania.

Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie
W piątek 13 maja, w związku z remontem mostu w Teptiukowie na odcinku drogi krajowej nr 74 Hrubieszów - Zosin, wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Prace remontowe prowadzone będą na połowie szerokości mostu i ruch pojazdów będzie odbywał się wahadłowo. Sterowany będzie sygnalizacją świetlną. Planowy termin zakończenia robót upłynie 8 sierpnia.
 
Z kolei 16 maja rozpoczną się prace przy remoncie mostu przez Sołokiję w ciągu drogi krajowej nr 17 w Tomaszowie Lubelskim. Tu także będzie obowiązywał ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Planowy termin zakończenia robót upłynie 14 sierpnia.

Na przełomie maja i czerwca zmieniona zostanie organizacja ruchu w miejscowości Chrustne koło Ryk na drodze krajowej nr 17. Budowany jest właśnie tymczasowy most, przez który poprowadzony zostanie objazd na czas remontu dotychczasowego obiektu. Prace związane z przebudową potrwają do końca sierpnia.

Trwają już prace przy remoncie kolejnego mostu na drodze krajowej nr 17 w Sitańcu koło Zamościa. Tam ruch odbywa się bez większych utrudnień objazdem po moście tymczasowym. Prace związane z przebudową potrwają do końca września.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.