mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie

Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie

Remonty mostów na drogach Lubelszczyzny sprawiły, że kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.  Przy dwóch obiektach pojazdy poruszają się wahadłowo, a przy dwóch kolejnych korzystają z dróg objazdowych. Wprowadzono ograniczenie prędkości do 50 km/h i zakaz wyprzedzania.

Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie
W piątek 13 maja, w związku z remontem mostu w Teptiukowie na odcinku drogi krajowej nr 74 Hrubieszów - Zosin, wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Prace remontowe prowadzone będą na połowie szerokości mostu i ruch pojazdów będzie odbywał się wahadłowo. Sterowany będzie sygnalizacją świetlną. Planowy termin zakończenia robót upłynie 8 sierpnia.
 
Z kolei 16 maja rozpoczną się prace przy remoncie mostu przez Sołokiję w ciągu drogi krajowej nr 17 w Tomaszowie Lubelskim. Tu także będzie obowiązywał ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Planowy termin zakończenia robót upłynie 14 sierpnia.

Na przełomie maja i czerwca zmieniona zostanie organizacja ruchu w miejscowości Chrustne koło Ryk na drodze krajowej nr 17. Budowany jest właśnie tymczasowy most, przez który poprowadzony zostanie objazd na czas remontu dotychczasowego obiektu. Prace związane z przebudową potrwają do końca sierpnia.

Trwają już prace przy remoncie kolejnego mostu na drodze krajowej nr 17 w Sitańcu koło Zamościa. Tam ruch odbywa się bez większych utrudnień objazdem po moście tymczasowym. Prace związane z przebudową potrwają do końca września.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

S19 - trwają intensywne prace

S19 - trwają intensywne prace

Polskie drogi 2017-06-11

Rusza drugi etap przetargu na budowę fragmentu trasy Via Carpatia z Lublina do Kraśnika – poinformował pod koniec tygodnia wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit. W tym roku zostanie podpisana umowa na wykonanie prac, które potrwają 36 miesięcy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris otrzymał zamówienie na nowe autobusy elektryczne i infrastrukturę do ich ładowania. Produkty z Bolechowa trafią do Stalowej Woli.