mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie

Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie

Remonty mostów na drogach Lubelszczyzny sprawiły, że kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.  Przy dwóch obiektach pojazdy poruszają się wahadłowo, a przy dwóch kolejnych korzystają z dróg objazdowych. Wprowadzono ograniczenie prędkości do 50 km/h i zakaz wyprzedzania.

Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie
W piątek 13 maja, w związku z remontem mostu w Teptiukowie na odcinku drogi krajowej nr 74 Hrubieszów - Zosin, wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Prace remontowe prowadzone będą na połowie szerokości mostu i ruch pojazdów będzie odbywał się wahadłowo. Sterowany będzie sygnalizacją świetlną. Planowy termin zakończenia robót upłynie 8 sierpnia.
 
Z kolei 16 maja rozpoczną się prace przy remoncie mostu przez Sołokiję w ciągu drogi krajowej nr 17 w Tomaszowie Lubelskim. Tu także będzie obowiązywał ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Planowy termin zakończenia robót upłynie 14 sierpnia.

Na przełomie maja i czerwca zmieniona zostanie organizacja ruchu w miejscowości Chrustne koło Ryk na drodze krajowej nr 17. Budowany jest właśnie tymczasowy most, przez który poprowadzony zostanie objazd na czas remontu dotychczasowego obiektu. Prace związane z przebudową potrwają do końca sierpnia.

Trwają już prace przy remoncie kolejnego mostu na drodze krajowej nr 17 w Sitańcu koło Zamościa. Tam ruch odbywa się bez większych utrudnień objazdem po moście tymczasowym. Prace związane z przebudową potrwają do końca września.

Podobne wiadomości:

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia

Polskie drogi 2017-08-24

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa
Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Roberta Kubicy. Polski kierowca pojawi się w drugiej połowie października na torze Silverstone w bolidzie Williamsa.