mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie

Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie

Remonty mostów na drogach Lubelszczyzny sprawiły, że kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.  Przy dwóch obiektach pojazdy poruszają się wahadłowo, a przy dwóch kolejnych korzystają z dróg objazdowych. Wprowadzono ograniczenie prędkości do 50 km/h i zakaz wyprzedzania.

Wahadłowo przy mostach na Lubelszczyźnie
W piątek 13 maja, w związku z remontem mostu w Teptiukowie na odcinku drogi krajowej nr 74 Hrubieszów - Zosin, wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Prace remontowe prowadzone będą na połowie szerokości mostu i ruch pojazdów będzie odbywał się wahadłowo. Sterowany będzie sygnalizacją świetlną. Planowy termin zakończenia robót upłynie 8 sierpnia.
 
Z kolei 16 maja rozpoczną się prace przy remoncie mostu przez Sołokiję w ciągu drogi krajowej nr 17 w Tomaszowie Lubelskim. Tu także będzie obowiązywał ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Planowy termin zakończenia robót upłynie 14 sierpnia.

Na przełomie maja i czerwca zmieniona zostanie organizacja ruchu w miejscowości Chrustne koło Ryk na drodze krajowej nr 17. Budowany jest właśnie tymczasowy most, przez który poprowadzony zostanie objazd na czas remontu dotychczasowego obiektu. Prace związane z przebudową potrwają do końca sierpnia.

Trwają już prace przy remoncie kolejnego mostu na drodze krajowej nr 17 w Sitańcu koło Zamościa. Tam ruch odbywa się bez większych utrudnień objazdem po moście tymczasowym. Prace związane z przebudową potrwają do końca września.

Podobne wiadomości:

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Most o długości ponad 40 km!

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.