mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Warszawa: 7 chętnych na wiadukt

Warszawa: 7 chętnych na wiadukt

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o otwarciu ofert w przetargu na modernizację wiaduktu drogowego w ciągu ul. Powązkowskiej w Warszawie. Najniższa z siedmiu ofert, które wpłynęły do ZDM to prawie 30 mln zł.

Warszawa: 7 chętnych na wiadukt
Do przetargu na przebudowę wiaduktu w ciągu ulicy Powązkowskiej nad torami PKP w Warszawie zgłosiło się siedem firm: Budimex Dromex S.A. (za kwotę 37.7 mln zł), Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o.o. (33.7 mln zł), WARBUD S.A. oraz Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych POL-AQUA S.A. (32.7 mln zł), Bilfinger Berger Polska S.A. (31.3 mln zł), Skanska S.A. (29.96 mln zł), Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY S.A. oraz FAL-BRUK B.B.Z FALENTA Sp. j. (32.2 mln zł) i INTOP Tarnobrzeg Sp. z o. o. oraz INTOP Warszawa Sp. z o.o. (42.4 mln zł).

Prace związane z remontem prowadzone będą etapowo. Wiadukt ma zostać rozebrany i wybudowany od nowa w taki sposób, żeby przez cały czas trwania robót na połowie wiaduktu mógł odbywać się ruch. Prace powinny rozpocząć się w kwietniu bieżącego roku i potrwają 24 miesiące od dnia podpisania umowy.

Podobne wiadomości:

Pit Lane BMW w Warszawie

auto motor i sport 0000-00-00

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Ciężarówki i Autobusy 2017-08-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?