mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Warszawa: 7 chętnych na wiadukt

Warszawa: 7 chętnych na wiadukt

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o otwarciu ofert w przetargu na modernizację wiaduktu drogowego w ciągu ul. Powązkowskiej w Warszawie. Najniższa z siedmiu ofert, które wpłynęły do ZDM to prawie 30 mln zł.

Warszawa: 7 chętnych na wiadukt
Do przetargu na przebudowę wiaduktu w ciągu ulicy Powązkowskiej nad torami PKP w Warszawie zgłosiło się siedem firm: Budimex Dromex S.A. (za kwotę 37.7 mln zł), Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTERCOR Sp. z o.o. (33.7 mln zł), WARBUD S.A. oraz Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych POL-AQUA S.A. (32.7 mln zł), Bilfinger Berger Polska S.A. (31.3 mln zł), Skanska S.A. (29.96 mln zł), Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY S.A. oraz FAL-BRUK B.B.Z FALENTA Sp. j. (32.2 mln zł) i INTOP Tarnobrzeg Sp. z o. o. oraz INTOP Warszawa Sp. z o.o. (42.4 mln zł).

Prace związane z remontem prowadzone będą etapowo. Wiadukt ma zostać rozebrany i wybudowany od nowa w taki sposób, żeby przez cały czas trwania robót na połowie wiaduktu mógł odbywać się ruch. Prace powinny rozpocząć się w kwietniu bieżącego roku i potrwają 24 miesiące od dnia podpisania umowy.

Podobne wiadomości:

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Ciężarówki i Autobusy 2017-08-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Jetta zadebiutuje w Detroit
Volkswagen Jetta zadebiutuje w Detroit
Niemiecki producent opublikował kolejne grafiki ukazujące kolejne wcielenie popularnego modelu Jetta. samochód zadebiutuje na salonie motoryzacyjnym w Detroit.