mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Warszawa: Bliżej Czerniakowskiej ? Bis

Warszawa: Bliżej Czerniakowskiej ? Bis

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o konsultacjach społecznych, dotyczących budowy ulicy Czerniakowskiej – Bis oraz przebudowy ulicy Augustówka w Warszawie, które odbędą się na początku kwietnia bieżącego roku.

Warszawa: Bliżej Czerniakowskiej ? Bis
Projekt związany z budową ulicy Czerniakowskiej – Bis od skrzyżowania z ul. Czerniakowską do skrzyżowania z ul. Augustówka oraz przebudową ul. Augustówka od Powsińskiej do Antoniewskiej ma na celu skrócenie dojazdu do Trasy Siekierkowskiej od strony centrum przez ulicę Gagarina, a jednocześnie poprawienie komunikacji na terenie Siekierek.

Już w zeszłym roku ZDM ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej inwestycji. Teraz ZDM, Urząd Dzielnicy Mokotów i Biuro Projektów Transprojekt Gdański będą prowadzić konsultacje społeczne, które odbędą się w pierwszych dniach kwietnia bieżącego roku. Prace projektowe uwzględniające sugestie mieszkańców powinny zakończyć się jeszcze w tym roku, co pozwoli na szybkie przystąpienie do prac budowlanych, czego efektem będzie oddanie drogi do użytku już w 2010 roku.

Podobne wiadomości:

Pit Lane BMW w Warszawie

auto motor i sport 0000-00-00

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Ciężarówki i Autobusy 2017-08-16

Komentuj:

~Cudów nie ma !!! 2008-03-30

TAAAAAAAA ostatnio miałem gazetę z 2002 roku i było o inwestycjach w Wawie i tak: 1. W tym roku mieliśmy jeździć odcinkiem od Powązek do wezła Mory - oczywiście autostrada miała już tam dochodzić - prace się dopiero zaczeły a więc 6 lat w plecy. 2.Łącznik z Janek do Al. Jerozolimskich - też miał być w 2008 i jest ale głucha cisza !!! o reszcie nie chce mi się nawet pisać

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.