mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Warszawa: będzie Czerniakowska Bis

Warszawa: będzie Czerniakowska Bis

W ciągu trzech lat powstanie w Warszawie ulica Czerniakowska Bis na odcinku do elektrociepłowni Siekierki. Jednocześnie kapitalny remont przejdzie ulica Augustówka.

Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na dokumentację techniczną tej inwestycji, w której skład wejdzie m.in. projekt koncepcyjny opracowany na podstawie planów zagospodarowanie przestrzennego. Prace mają być zakończone w listopadzie 2008. Wtedy będzie można przystąpić do prac budowlanych. Czerniakowską Bis wraz z wyremontowaną Augustówką przejedziemy w 2010 roku – zapewnia ZDM.

Inwestycja ma skrócić dojazd do Trasy Siekierkowskiej od strony centrum przez ulicę Gagarina, a jednocześnie poprawić komunikację na terenie Siekierek.

Przeczytaj także:

Warszawa: Utrudnienia w ruchu (2007-06-15)

Dodatkowe 77 mln zł na Trasę Siekierkowską (2006-10-16)

 

Tematy w artykule: Warszawa mazowieckie drogi miejskie

Podobne wiadomości:

Warszawa: Utrudnienia w ruchu

Warszawa: Utrudnienia w ruchu

Polskie drogi 2007-06-15

Komentuj:

MarekWawa 2016-10-25

polskie drogi to pomsta do nieba tyczy się to zarówno do Wawy jaki i wszystkich Polskich dróg.

~Kierowca 2016-10-18

Bardzo ciekawy wpis z 2007, który mnie rozbawił - zrobiono skrzyżowanie z przyszłą Czerniakowską bis... buahahahahaha który mamy rok?

~Krzysztof 2007-10-04

Proponuje sprawdzić przebieg na stronie siskom

~warszawiak 2007-06-22

Nie, to o czym piszesz, to droga S-2, łacznik pomiędzy węzłem A-2 w Konotopie, a węzłem A-2 z szosą lubelską. Moim zdaniem praktycznie będzie to po prostu dalszy ciąg A-2. Natomiast od węzła w Konotopie do Trasy AK-Toruńskiej, a nie Siekierkowskiej ma prowadzić S-8, ekspresówka na Białystok i Litwę. Pisząc o koniecznym rozwalaniu niedawno wybudowanych tras (m.in. zakręt na Kole) chciałem wskazać ogólnie głupotę warszawskiego ZDM-u i braku odpowiedzialności za kretyńskie i kosztowne decyzje. Przyszłe skrzyżowanie Trasy Siekierkowskiej z Czerniakowską-bis jest jedynym niestety, chlubnym wyjątkiem, stanowiacym odstępstwo od reguły.

~kibic 2007-06-21

No mi się wydaje, że S8 nie będzie włączone w trasę siekierkowską, ma być puszczona obwodnicą przez ursynów i mostem południowym do traktu lubelskiego,

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.