Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Warszawa: ograniczenia na Wybrzeżu Gdyńskim

Warszawa: ograniczenia na Wybrzeżu Gdyńskim

W związku z budową mostu Północnego w nocy z 15 na 16 października na Wybrzeżu Gdyńskim zostanie zmieniona organizacja ruchu. Zmiany w organizacji ruchu potrwają do 6 listopada.

Warszawa: ograniczenia na Wybrzeżu Gdyńskim
Dla potrzeb budowy kanalizacji zostanie zamknięta jezdnia zachodnia (w kierunku centrum) pomiędzy węzłem przy ul. Prozy a estakadami bielańskimi. Ruch będzie się odbywał w obu kierunkach po jezdni wschodniej, na której będą wydzielone po dwa pasy ruchu dla każdego kierunku. Pasy zewnętrzne będą miały szerokość 3 m, natomiast wewnętrzne – 2,8 m. Z węższych pasów będą mogły korzystać samochody, których szerokość nie przekracza 2 m. O szerokości pasów będą informowały tablice ustawione po obu stronach jezdni. Na odcinku objętym zmianą organizacji ruchu wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 40 km/h oraz zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe. Utrzymany zostanie wyjazd z ul. Prozy na Wybrzeże Gdyńskie w kierunku centrum.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~powy 2009-10-14

"Mogliby" ulżyć kierowcom Warszawskim i innych miast, żeby nie musieli Ci kierowcy tak się spieszyć przez olbrzymie korki. Przyczyną korków w Warszawie są: ciągłe remonty ulic ( które się ciągną - a wymiana nawierzchni powinna trwać parę dni. Np. Ul Nowolipki), remonty skrzyżowań, niedopasowanie i nieskoordynowanie świateł, ponadto mało estakad samochodowych i kładek dla pieszych, plus nierozwinięte metro i brak kolejek. Poza tym most Północny faktycznie też jest szybko potrzebny.

~Lulek 2009-10-14

Prawda ale nie o to mi chodziło. Pozdrawiam

~prawda 2009-10-12

Lulek, na cmentarz zawsze zdążysz ;)

~Lulek 2009-10-12

No to gratuluję tam zawsze przed 1 listopada jest kocioł a teraz to już będzie sajgon. Nie dojedzie się na największy cmentarz w warszawie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
SsangYong chce zaatakować segment premium
SsangYong chce zaatakować segment premium
Koreański producent właśnie pokazał pierwsze szkice samochodu, który zamierza zaprezentować na targach Paryż Motor Show. SsangYong LIV-2 to studyjna zapowiedź SUV-a z wyższej półki.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj