mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Warszawa: ograniczenia na Wybrzeżu Gdyńskim

Warszawa: ograniczenia na Wybrzeżu Gdyńskim

W związku z budową mostu Północnego w nocy z 15 na 16 października na Wybrzeżu Gdyńskim zostanie zmieniona organizacja ruchu. Zmiany w organizacji ruchu potrwają do 6 listopada.

Warszawa: ograniczenia na Wybrzeżu Gdyńskim
Dla potrzeb budowy kanalizacji zostanie zamknięta jezdnia zachodnia (w kierunku centrum) pomiędzy węzłem przy ul. Prozy a estakadami bielańskimi. Ruch będzie się odbywał w obu kierunkach po jezdni wschodniej, na której będą wydzielone po dwa pasy ruchu dla każdego kierunku. Pasy zewnętrzne będą miały szerokość 3 m, natomiast wewnętrzne – 2,8 m. Z węższych pasów będą mogły korzystać samochody, których szerokość nie przekracza 2 m. O szerokości pasów będą informowały tablice ustawione po obu stronach jezdni. Na odcinku objętym zmianą organizacji ruchu wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 40 km/h oraz zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe. Utrzymany zostanie wyjazd z ul. Prozy na Wybrzeże Gdyńskie w kierunku centrum.

Podobne wiadomości:

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Polskie drogi 2017-09-06

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Nowy most w Warszawie za trzy lata

Polskie drogi 2017-05-30

Komentuj:

~powy 2009-10-14

"Mogliby" ulżyć kierowcom Warszawskim i innych miast, żeby nie musieli Ci kierowcy tak się spieszyć przez olbrzymie korki. Przyczyną korków w Warszawie są: ciągłe remonty ulic ( które się ciągną - a wymiana nawierzchni powinna trwać parę dni. Np. Ul Nowolipki), remonty skrzyżowań, niedopasowanie i nieskoordynowanie świateł, ponadto mało estakad samochodowych i kładek dla pieszych, plus nierozwinięte metro i brak kolejek. Poza tym most Północny faktycznie też jest szybko potrzebny.

~Lulek 2009-10-14

Prawda ale nie o to mi chodziło. Pozdrawiam

~prawda 2009-10-12

Lulek, na cmentarz zawsze zdążysz ;)

~Lulek 2009-10-12

No to gratuluję tam zawsze przed 1 listopada jest kocioł a teraz to już będzie sajgon. Nie dojedzie się na największy cmentarz w warszawie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross