mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Warszawa: przetarg na Poleczki

Warszawa: przetarg na Poleczki

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie rozpisał przetarg w wyniku, którego ma zostać wyłoniony wykonawca modernizacji ulicy Poleczki.

Modernizacja ulicy Poleczki obejmie budowę nowej i odbudowę starej jezdni, realizację chodników i ścieżki rowerowej na odcinku od Puławskiej do Osmańskiej. W ten sposób powstanie wygodne połączenie Ursynowa z lotniskiem Okęcie poprzez budowany przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad wiadukt nad linią kolejową Warszawa - Radom.

„Jeszcze w tym roku planujemy oddanie do ruchu pierwszej jezdni, natomiast w pierwszej połowie przyszłego roku zakończenie całej inwestycji” – zapewnia ZDM.

Przeczytaj także:

Nowe wiadukty w Warszawie (2007-06-22)

Warszawa: będzie Czerniakowska Bis (2007-06-19)

Warszawa: Utrudnienia w ruchu (2007-06-15)

 


Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~Remek 2007-07-11

Czas chyba wziąć się za drugą linię metra, jak sądzicie? ;)

~kibic 2007-07-11

bo kaczor sie bał ze g potem podczas kampanii beda oskarzac o nieuczciwe przetargi to blokował wszystko jak leciało

~Dam 2007-07-10

No to pewnie mniej zasługa jej osobiscie ale jej ludzi. Tym niemniej splendor rzecz jasna zawsze spływa na dowódce, tak samo jak odium klęski. Grunt że w końcu pchneli do przodu kluczowe sprawy!

~astrolog 2007-07-09

Hanka bardzo dobrze sobie radzi z przetargami w Warszawie. Na most Polnocny i Krasinskiego przetarg poszedl szybko i sprawnie i bez odwolan. Poprzednia wladza nie mogla tych przetragow zakonczyc przez 5 lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.