mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Węzeł Gliwice-Sośnica na razie w animacjach

Węzeł Gliwice-Sośnica na razie w animacjach

Niedługo uruchomiony zostanie węzeł Gliwice-Sośnica na skrzyżowaniu autostrad A-1 i A-4 – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Katowicach. Dla relacji autostradowych, tj. między autostradami A-1 i A-4, obowiązywać będzie docelowa organizacja ruchu, na pozostałych relacjach – tymczasowa.

Węzeł Gliwice-Sośnica na razie w animacjach
Realizacja tak ogromnej inwestycji jaką jest węzeł Gliwice-Sośnica, rozpoczęła się 1 lipca 2008 roku. Wykonawcą prac jest J&P AVAX S.A. Prace na węźle będą trwać do końca maja 2010 roku, więc należy liczyć się z utrudnieniami związanymi z prowadzeniem prac bitumicznych i wykończeniowych.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach przedstawiała schematyczny przebieg wszystkich relacji na węźle w formie obrazów i animacji. Animacje są dostępne do pobrania w postaci krótkich filmów i dostępne na stronach katowickiego oddziału GDDKiA.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 78 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Polskie drogi 2017-10-16

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Polskie drogi 2017-09-07

Komentuj:

~Janamak 2009-12-17

To doskonała wiadomość !!! Natychmiast przekazać realizajcę tego odcinka greckiej Firmie J&P AVAX ! To profesjonaliści , którzy sprawdzili się w dużo trudniejszym temacie. Nadzwyczaj prężna załoga pod kierownictwem inżyniera Pawła Wierońskiego już udowodniła ,że sprosta zadaniu. Panie inżynierze Pawle gratuluję i licze na doskonałą tym razem współpracę.

~obserwator 2009-12-15

To dobra informacja ale uważam, że z otwarciem odcinka powinno się poczekać do początku przyszłego roku tj: dwa tygodne póżniej po planowanym terminie otwarcia. Z powodów propagandowych odcinek ten powinno się zaliczyć na poczet otwartych w przyszłym roku tym bardziej,że inny odcinek A1 do granicy z Czechami, który miał być otwarty właśnie przyszłym roku nie zostanie z powodów odstąpienia umowy z wykonawcą, który opóżniał prace. A tak znowu te media będą chrzanić, jak to mało się teraz otwiera autostrad a człowiekowi się już naprawdę się tego już nie chce słuchać

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.