mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Węzeł Gliwice-Sośnica na razie w animacjach

Węzeł Gliwice-Sośnica na razie w animacjach

Niedługo uruchomiony zostanie węzeł Gliwice-Sośnica na skrzyżowaniu autostrad A-1 i A-4 – poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Katowicach. Dla relacji autostradowych, tj. między autostradami A-1 i A-4, obowiązywać będzie docelowa organizacja ruchu, na pozostałych relacjach – tymczasowa.

Węzeł Gliwice-Sośnica na razie w animacjach
Realizacja tak ogromnej inwestycji jaką jest węzeł Gliwice-Sośnica, rozpoczęła się 1 lipca 2008 roku. Wykonawcą prac jest J&P AVAX S.A. Prace na węźle będą trwać do końca maja 2010 roku, więc należy liczyć się z utrudnieniami związanymi z prowadzeniem prac bitumicznych i wykończeniowych.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach przedstawiała schematyczny przebieg wszystkich relacji na węźle w formie obrazów i animacji. Animacje są dostępne do pobrania w postaci krótkich filmów i dostępne na stronach katowickiego oddziału GDDKiA.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 78 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 rusza na wschód

Autostrada A2 rusza na wschód

Polskie drogi 2017-07-26

A1 Częstochowa - Pyrzowice już w połowie realizacji

A1 Częstochowa - Pyrzowice już w połowie...

Polskie drogi 2017-07-26

Wykonawca jednego z czterech budowanych obecnie odcinków autostrady A1 Częstochowa - Pyrzowice zadeklarował zrealizowanie 50 proc. prac. Kierowcy pojadą tamtędy najwcześniej w 2019 roku.

Komentuj:

~Janamak 2009-12-17

To doskonała wiadomość !!! Natychmiast przekazać realizajcę tego odcinka greckiej Firmie J&P AVAX ! To profesjonaliści , którzy sprawdzili się w dużo trudniejszym temacie. Nadzwyczaj prężna załoga pod kierownictwem inżyniera Pawła Wierońskiego już udowodniła ,że sprosta zadaniu. Panie inżynierze Pawle gratuluję i licze na doskonałą tym razem współpracę.

~obserwator 2009-12-15

To dobra informacja ale uważam, że z otwarciem odcinka powinno się poczekać do początku przyszłego roku tj: dwa tygodne póżniej po planowanym terminie otwarcia. Z powodów propagandowych odcinek ten powinno się zaliczyć na poczet otwartych w przyszłym roku tym bardziej,że inny odcinek A1 do granicy z Czechami, który miał być otwarty właśnie przyszłym roku nie zostanie z powodów odstąpienia umowy z wykonawcą, który opóżniał prace. A tak znowu te media będą chrzanić, jak to mało się teraz otwiera autostrad a człowiekowi się już naprawdę się tego już nie chce słuchać

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mercedes X – premiera niemieckiego pick-upa
Mercedes X – premiera niemieckiego pick-upa
Oczekiwanie na pierwszego pick-upa w historii Mercedesa dobiegło końca. Niemiecki producent zaprezentował klasę X.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech