mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Więcej czasu na budowę dróg w Polsce

Więcej czasu na budowę dróg w Polsce

- A1 na odcinku między Toruniem a Strykowem ma być gotowa do końca tego roku, zaś A4 na początku 2013 roku. Później niż chcieliśmy, ale i tak ten bój o przejezdność  to w tej chwili jest priorytet – powiedział premier Donald Tusk po spotkaniu z ministrem transportu Sławomirem Nowakiem.

Więcej czasu na budowę dróg w Polsce
Na spotkaniu z kierownictwem ministerstwa transportu szef rządu rozmawiał m.in. o "ostrożniejszych, bardziej konserwatywnych" prognozach ws. budowy dróg na Euro 2012. Szef rządu zapowiedział także rozmowy na temat bardziej elastycznego spojrzenia na ceny przejazdu na autostradach.

Opisując najważniejsze prace, jakie już zostały zrealizowane w resorcie, minister Nowak podkreślił, że dokonał gruntownego przeglądu inwestycji drogowych i kolejowych, a także odsunięcia wejścia w życie nowych egzaminów na prawa jazdy, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i chaosu wśród zdających.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A1
Audi A1
Cena podstawowa już od: 78 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu

Polskie drogi 2017-01-16

MON zainwestuje w polskie drogi

MON zainwestuje w polskie drogi

Polskie drogi 2017-01-04

Komentuj:

~Jam 2012-03-02

Ciekawe jak to jest że na naszych równinach i piachach budowa drogi jest równie droga jak w górach w Chorwacji? Płemieł chciał kiedyś rozliczać budowę starych dróg, to teraz ma okazję wziąć się za sprawę na świeżo. No ale wtedy by przestał być płemiełem :)

~ss 2012-03-01

co wy chcecie to kosztuje budowa potem remont stad trza bulic jak to nie stac skapcy jest wybor jak masz super fure na kredyt duza i lejesz wach to co nie masz juz wiecej kasy na koncie oszczednosci na czrna chwile albo duzy brzuch to jak biedaku tam naprawili doraznie bo ma byc przbudowa ale i tak lepiej jak bylo przed nie ma kasy bo idzie na socjal urzednikow kto to bierze niby rodacy rozejrzyjcie sie po co robic lepiej kombinowac

~ed 2012-03-01

Walić autostrady! Kogo na nie stać? Lepiej niech budują ekspresowe!

~mr 2012-03-01

Gdyby tak zliczyć p. ile jest ofiar polskich dróg ostatniego 25- lecia, ile ludzi zginęło, ile zostało kalekami to liczba jest zatrważająca. Te lata to skandal jeśli chodzi o wypadki i niebezpieczeństwo na drogach. Do dziś za mało jest np. obwodnic miejscowości, dróg ekspresowych. Autostrady nie dość, że płatne i to sporo w stosunku do pensji to wciąż wiele ważnych punktów na mapie (np. Kraków - Warszawa, Szczecin - Warszawa, Wrocław - Warszawa, Lublin - Warszawa) w dużej mierze nie ma połączenia przynajmniej dwupasmowego! Na drogach jedno-jezdniowych wciąż zdarza się, że nie są uzupełniane pobocza! Pobocza są często dziurawe jak ser (przykładowo podczas zmiany nawierzchni w 2009 r. drogi nr 8 na odcinku Wyszków - Ostrów zapomniano o wymianie poboczy !! Pobocza nie zostały wylane nowym asfaltem tylko są niżej w stosunku do jezdni i nie można nawet zjechać w przypadku niebezpiecznej sytuacji drogowej. Skandal. Powinni to od razu uzupełnić!)

~donald 2012-03-01

nie zdziwiłbym się gdyby wyszli z takim pomysłem :) a co to szkodzi czy w czrewcu, czy np. we wrześniu :)))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.