mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wiemy ile może kosztować północna obwodnica Rzeszowa

Wiemy ile może kosztować północna obwodnica Rzeszowa

Otwarto oferty zawierające kwoty, za jakie wykonawcy zobowiązali się wybudować odcinek autostrady A4 węzeł Rzeszów Centralny – węzeł Rzeszów Zachód i drogi ekspresowej S19 węzeł Rzeszów Zachód –węzeł Świlcza, będących częścią tzw. północnej autostradowej obwodnicy miasta Rzeszowa. Wykonawca, którego oferta zostanie ostatecznie wybrana będzie miał 18 miesięcy na realizację tej inwestycji.

Wiemy ile może kosztować północna obwodnica Rzeszowa
Do złożenia ofert zaproszonych zostało 15 firm reprezentujących Polskę, a także: Czechy, Hiszpanię, Niemcy, Grecję, Portugalię, Austrię, Irlandię i Indie. Ostatecznie oferty złożyło 12 firm i konsorcjów. Na realizację tej inwestycji GDDKiA planowała przeznaczyć 520 mln PLN. Najniższa oferta złożona przez Wykonawców wynosi 441 747 396,56 złotych brutto co pozwala już dziś prognozować oszczędności w realizacji tej inwestycji. Dla porównania, najwyższa złożona oferta to 688 558 631,62 złotych.

Kolejnym krokiem będzie ocena złożonych wniosków oraz wybranie przez Zamawiającego najkorzystniejszej oferty. Następnie postępowanie przetargowe zostanie poddane kontroli Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Dopiero po kontroli Prezesa i stwierdzeniu braku nieprawidłowości w przeprowadzonym postępowaniu możliwe będzie podpisanie umowy z wykonawcą.

Inwestycja będzie sfinansowana ze środków pochodzących z unijnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z budżetu państwa.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A4
Audi A4
Cena podstawowa już od: 132 700 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

Polskie drogi 2017-05-09

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku - ruszyły prace

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku...

Polskie drogi 2017-01-16

Komentuj:

~XXIV 2009-12-22

Zrozumże to, firmy chcą zarobić !

~dhomin94Z Indi 2009-12-21

Z Indii?? Ło matko gdzie ich tam tak wywiało...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.