mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Włocławek: zmiany w ruchu na jednyce

Włocławek: zmiany w ruchu na jednyce

W związku z realizacją inwestycji pn: „Przebudowa drogi krajowej nr 1 w granicach administracyjnych miasta Włocławek – II etap” wprowadzono zmianę organizacji ruchu.

Włocławek: zmiany w ruchu na jednyce
Oddany do eksploatacji został kolejny odcinek przebudowanej jezdni prawej od „Citroena” do Włocławskiego Centrum Kultury, zamknięty natomiast do przebudowy odcinek jezdni prawej od Włocławskiego Centrum Kultury do kładki dla pieszych przy ulicy Zdrojowej. W związku z tym nieprzejezdne będą ulice prostopadłe do ulicy Toruńskiej tj.: Mechaników, Hutnicza, Zdrojowa.

Prace, które rozpoczęły się 10 marca 2011 r. obejmują ponad dziewięciokilometrowy odcinek od granicy miasta przy ul. Toruńskiej do skrzyżowania z ul. Lunewil wraz z mostem na rzece Zgłowiączce. Koszt przebudowy całego odcinka to kwota ponad 110 milionów zł. Przebudowana będzie całkowicie nawierzchnia jezdni oraz estakada i most nad Zgłowiączką, a także kładki dla pieszych przy ul. Mechaników i przy ul. Zdrojowej. Inwestycja jest współfinansowana w 85% ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego "Infrastruktura i Środowisko".

Podobne wiadomości:

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Polskie drogi 2016-07-15

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

~Greg 2012-09-03

Bardzo dobrze, że prace remontowe na trasie nr 1 postępują, ale wydaje mi się że Panowie z nadzoru (GDDKiA) powinni sprawdzić jakość już wykonanych odcinków. Oddany do użytku chyba 3-4 lata temu odcinek wylowy z Włocławka do Torunia już teraz jest spękany i zaczynają znowu "robić się" koleiny !!!!!. Chyba znowu "coś" było nie tak z podbudową trasy. ?????

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.