Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wojewódzka w lubelskim rozbudowana

Wojewódzka w lubelskim rozbudowana

Od ponad dwóch miesięcy kierowcy mogą korzystać z rozbudowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 865 Jarosław - Oleszyce - Cieszanów - Bełżec  w woj. lubelskim.

Wojewódzka w lubelskim rozbudowana
Zadanie zrealizowane zostało w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013 współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wykonawcą robót było : Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Zamościa.

Roboty rozpoczęto w listopadzie 2011r, a zakończono w połowie października 2012 r. Wartość robót budowlanych  wyniosła brutto  prawie 15,4 mln zł.

Rozbudowana droga wojewódzka nr 865 wpłynie na poprawę widoczności i bezpieczeństwa ruchu oraz stanu technicznego drogi.
DW 865 znajduje się w południowej części województwa lubelskiego. Przebudowany odcinek drogi położony jest w granicach gminy Bełżec.

Komentuj:

~Klister_Broty 2013-01-14

Jaka długość w km?? Dlaczego tego nigdy nie podajecie?? przecież za 15 mln musi być zrobiony jakiś lichy odcinek!!!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford GT - produkcja przedłużona o dwa lata
Ford GT - produkcja przedłużona o dwa lata
W ostatnich tygodniach wielu klientów Forda, którzy chcieli kupić model GT otrzymało listy odmowne, ponieważ wszystkie egzemplarze, które zostaną wyprodukowane znalazły już nabywców. Pojawiło się jednak światełko w tunelu.