mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wrocław: rozkopany ?Gaj?

Wrocław: rozkopany ?Gaj?

Kierowcy jadący przez Gaj - południową dzielnicę Wrocławia muszą liczyć na utrudnienia w tym rejonie. Ruszyły  prace kolejnego etapu przebudowy ulicy Świeradowskiej i potrwają do kwietnia 2010 roku.

Wrocław: rozkopany ?Gaj?
Inwestycja obejmuje przebudowę ulicy Świeradowskiej i budowę wzdłuż niej torowiska tramwajowego. Wraz z tymi zadaniami zostanie wykonana także nawierzchnia na ulicach Strońskiej i Piławskiej wraz z łącznikiem pomiędzy tymi ulicami. Wartość inwestycji to 27,6 mln złotych.

Ul. Świeradowska zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku między ulicami Orzechową i Działkową Następnym etapem, w ciągu kilku najbliższych tygodni, będzie zamknięcie kolejnego odcinka Świeradowskiej od Działkowej do Borowskiej.

Przebudowa ulic Strońskiej i Piławskiej wraz z łącznikiem zakończy się we wrześniu br. ale prace na Świeradowskiej potrwają aż do kwietnia przyszłego roku. Także prace na różnych odcinkach nie objętych przez wymienione kontrakty (choćby wz. z rozpoczynającą się przebudową ul. Bardzkiej) potrwają do końca 2010 roku, co będzie dodatkowo pogarszało komunikację w tym rejonie.
Tematy w artykule: dolnoslaskie Wrocław drogi miejskie

Podobne wiadomości:

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Polskie drogi 2017-12-05

Droga S3 do granicy – powstanie do 2023 roku

Droga S3 do granicy – powstanie do 2023 roku

Polskie drogi 2017-05-26

Komentuj:

~Markowy 2009-04-08

Wlasnie, czy jest jakies logiczne wytlumaczenie dlaczego nie zdecydowano sie na rondo??

~anonim 2009-04-07

Jak to skrzyżowanie ma tak wyglądać jak na obrazku to wydaje mi się że łatwiej i bezpieczniej było by wybudować rondo

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.