mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wrocław: zamknięty fragment Dyrekcyjnej

Wrocław: zamknięty fragment Dyrekcyjnej

W związku z przebudową torowiska tramwajowego na ulicach Borowskiej i Glinianej wyłączony z ruchu kołowego zostaje odcinek ul. Dyrekcyjnej między Borowską i Ślężną we Wrocławiu. Utrudniena potrwają do końca sierpnia.

Wrocław: zamknięty fragment Dyrekcyjnej
Przez Borowską i Dyrekcyjną będą mogły jednak znowu kursować tramwaje do parku Południowego. Samochody zostają skierowane objazdem. Natomiast organizacja ruchu zostaje dostosowana dla jego potrzeb.

Objazdy:

  • dla jadących drogą nr 8 (ulicą Dyrekcyjną od Puławskiego) w kierunku ul  Ślężnej ze skrzyżowania z ul. Borowską w lewo przez ul. Borowską, w prawo w ul. Glinianą i w lewo w ul. Ślężną (dodatkowy sygnalizator dla wyjazdu z ul. Glinianej w Ślężną); odcinek ul. Glinianej między ul. Ślężną i ul. Dyrekcyjną będzie dwukierunkowy!

  • dla jadących ul. Ślężną w kierunku centrum w prawo przez ulicę Sieradzką, na skrzyżowaniu Borowska-Sieradzka w lewo (sygnalizacja tymczasowa), z ul. Borowskiej w prawo w ul. Glinianą (jeden kierunek ruchu do ul. Joannitów), w lewo ulicą Joannitów do ul. Dyrekcyjnej i dalej - kierunek centrum w lewo do ul. Borowskiej, gdzie można skręcić w prawo w kierunku ul. Swobodnej, bądź – kierunek droga krajowa nr 8 do ul. Puławskiego, w prawo.

Ruch na trasach objazdu zostaje uprzywilejowany – pierwszeństwo przejazdu  z Sieradzkiej w Borowską, z Glinianej w Joannitów i z Joannitów w Dyrekcyjną. Obowiązywać ma także nakaz jazdy w prawo dla jadących do centrum ze Ślężnej w Sieradzką i z Borowskiej w Glinianą.

Uwaga, będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy:


  • na Dyrekcyjnej od Joannitów do Borowskiej;
  • na Borowskiej od Dyrekcyjnej do Glinianej;
  • na Glinianej od Borowskiej do Joannitów;
  • na Joannitów od Glinianej do Dyrekcyjnej;
  • na Sieradzkiej od Ślężnej do Borowskiej.

Na skrzyżowaniu ulicy Borowskiej z Glinianą jadący Borowską od centrum nie będą mogli skręcić w lewo, w Glinianą. Objazd do Glinianej przez ulice Borowską, Wesołą i Łódzką. Na ul. Wesołej wprowadzony zostaje zakaz parkowania.

Podobne wiadomości:

Vozilla - rusza wypożyczalnia elektrycznych aut we Wrocławiu

Vozilla - rusza wypożyczalnia elektrycznych...

Aktualności 2017-10-03

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Autobusy Mercedesa we Wrocławiu i w Warszawie

Ciężarówki i Autobusy 2017-08-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic