mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wybierz nazwę Mostu Autostradowego

Wybierz nazwę Mostu Autostradowego

Do otwarcia ostatniego odcinka Autostradowej Obwodnicy Wrocławia wraz z nowym mostem przez Odrę pozostało już zaledwie kilkanaście dni. O ile znowu nie pojawią się jakieś nieprzewidziane opóźnienia. A tymczasem można zagłosować na nazwę mostu, który pomyślnie przeszedł już wszystkie próby.

Wybierz nazwę Mostu Autostradowego
Plebiscyt na nazwę dla mostu w ciągu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia cieszy się, dzięki współpracy lokalnych mediów, olbrzymim zainteresowaniem wśród mieszkańców Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Plebiscyt właśnie wkracza w decydującą fazę. W pierwszym etapie plebiscytu za pośrednictwem mediów padło bardzo wiele propozycji nazwy dla Mostu Autostradowego. W drugim etapie plebiscytu, najpopularniejsze propozycje nazwy dla mostu zostały przedstawione niezależnym ekspertom, którzy przekazali własne opinie na ich temat.

W finałowej siódemce znalazło się siedem miast. Oto one:
- Most Dolnośląski
- Most Na Wantach
- Most Promienisty
- Most Rędziński
- Most Śląski
- Most Wratislavia
- Most Zachodni

Teraz, każdy mieszkaniec Wrocławia i Dolnego Śląska może oddać swój głos na jedną z najpopularniejszych propozycji nazwy dla mostu pojawiających się w plebiscycie.

Wystarczy wejść na stronę internetową www.nazwijmost.pop.pl i zaznaczyć jedną z siedmiu propozycji nazwy. Zagłosować można tylko na jedną propozycję. Głosowanie potrwa do 23 sierpnia br. do godz. 20.00.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A8
Audi A8
Cena podstawowa już od: 409 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Rusza wymiana nawierzchni na A4 - będą korki

Polskie drogi 2017-09-07

Komentuj:

~romek 2011-08-24

a kto jest tym niezaleznym ekspertem w mediach?.Po czystakach przeprowadzonych w mediach za PO niem ma niezaleznosci.Przedstawione nazewnictow wyjatkowo nijakie.W Warszawie mamy most syreny,gdanski,łazienkowski nazewnicto które zaczepia o stolicę.Moze warszawski zawsze do macierzy

~Alfista 2011-08-22

Most LWOWSKI to była ciekawa propozycja, niestety już odpadła...

~Marek 2011-08-22

popieram VRATISLAVIA

~bemolek 2011-08-20

Widzę tu dwie propozycje :Jana Pawła II lub Vratislavia

~ojciec d 2011-08-19

Most Bracki Kaczyńskich

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.