mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wybierz nazwę Mostu Autostradowego

Wybierz nazwę Mostu Autostradowego

Do otwarcia ostatniego odcinka Autostradowej Obwodnicy Wrocławia wraz z nowym mostem przez Odrę pozostało już zaledwie kilkanaście dni. O ile znowu nie pojawią się jakieś nieprzewidziane opóźnienia. A tymczasem można zagłosować na nazwę mostu, który pomyślnie przeszedł już wszystkie próby.

Wybierz nazwę Mostu Autostradowego
Plebiscyt na nazwę dla mostu w ciągu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia cieszy się, dzięki współpracy lokalnych mediów, olbrzymim zainteresowaniem wśród mieszkańców Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Plebiscyt właśnie wkracza w decydującą fazę. W pierwszym etapie plebiscytu za pośrednictwem mediów padło bardzo wiele propozycji nazwy dla Mostu Autostradowego. W drugim etapie plebiscytu, najpopularniejsze propozycje nazwy dla mostu zostały przedstawione niezależnym ekspertom, którzy przekazali własne opinie na ich temat.

W finałowej siódemce znalazło się siedem miast. Oto one:
- Most Dolnośląski
- Most Na Wantach
- Most Promienisty
- Most Rędziński
- Most Śląski
- Most Wratislavia
- Most Zachodni

Teraz, każdy mieszkaniec Wrocławia i Dolnego Śląska może oddać swój głos na jedną z najpopularniejszych propozycji nazwy dla mostu pojawiających się w plebiscycie.

Wystarczy wejść na stronę internetową www.nazwijmost.pop.pl i zaznaczyć jedną z siedmiu propozycji nazwy. Zagłosować można tylko na jedną propozycję. Głosowanie potrwa do 23 sierpnia br. do godz. 20.00.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A8
Audi A8
Cena podstawowa już od: 381 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Autostrada A2 rusza na wschód

Autostrada A2 rusza na wschód

Polskie drogi 2017-07-26

A1 Częstochowa - Pyrzowice już w połowie realizacji

A1 Częstochowa - Pyrzowice już w połowie...

Polskie drogi 2017-07-26

Wykonawca jednego z czterech budowanych obecnie odcinków autostrady A1 Częstochowa - Pyrzowice zadeklarował zrealizowanie 50 proc. prac. Kierowcy pojadą tamtędy najwcześniej w 2019 roku.

Komentuj:

~romek 2011-08-24

a kto jest tym niezaleznym ekspertem w mediach?.Po czystakach przeprowadzonych w mediach za PO niem ma niezaleznosci.Przedstawione nazewnictow wyjatkowo nijakie.W Warszawie mamy most syreny,gdanski,łazienkowski nazewnicto które zaczepia o stolicę.Moze warszawski zawsze do macierzy

~Alfista 2011-08-22

Most LWOWSKI to była ciekawa propozycja, niestety już odpadła...

~Marek 2011-08-22

popieram VRATISLAVIA

~bemolek 2011-08-20

Widzę tu dwie propozycje :Jana Pawła II lub Vratislavia

~ojciec d 2011-08-19

Most Bracki Kaczyńskich

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Polscy kierowcy potrafią już jeździć na suwak, ale bardzo rzadko potrafią sprawnie utworzyć tzw. korytarz ratunkowy, dzięki któremu karetka pogotowia może skrócić czas dotarcia do poszkodowanych nawet o 8 minut. Za niestosowanie tej zasady będzie można dostać mandat - nawet do 900 zł.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech