mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wykorzystać nieukończoną drogę pod Augustowem

Wykorzystać nieukończoną drogę pod Augustowem

Jest szansa, że nieukończony fragment augustowskiej obwodnicy będzie przejezdny. Drogowcy sprawdzają właśnie, czy prowadzący donikąd odcinek drogi przy rozjeździe do Białegostoku i Łomży można połączyć z trasami Augustów-Ełk oraz Augustów-Raczki.

Wykorzystać nieukończoną drogę pod Augustowem
Mieszkańcy Augustowa już od dawna zabiegali o wykorzystanie tego odcinka.- W tej chwili trwa sporządzanie dokumentacji technicznej - powiedział Rafał Malinowski, rzecznik prasowy białostockiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Prowadzący donikąd odcinek drogi to pozostałość po budowie obwodnicy przez dolinę Rospudy. Po głośnych protestach ekologów prace wstrzymano. Pozostały po nich fragmenty dróg po obu stronach Augustowa.

Podobne wiadomości:

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie budową

Droga ekspresowa S61 – duże zainteresowanie...

Polskie drogi 2016-07-15

Peugeot 508 – wyciekły zdjęcia?

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~333D 2010-05-23

Ukończyć obwodnicę Augustowa tak jak miało być, przez Sraczki nic się nie da wybudować, a ekologów usadzić na jajach - sezon w pełni.

~bla 2010-05-19

lol, piana znów w modzie

aaa 2010-05-13

A ja już pisałem. Wprowadzić strefy Natura 2000 wszędzie! Niech obejmą całą Polskę i naszą część Bałtyku. Nie będzie autostrad, nie będzie samochodów, nie będzie nic. Wszystko się zlikwiduje. Kononowicz na prezydenta!

~monik2 2010-05-13

do 1. Czy moze nie masz problemu z datami, zwlaszcza jesli chodzi o wchodzenie w zycie przepisow UE?

~swen39 2010-05-13

A ja mam takie pytanko.Czy kiedykolwiek pan Jaroslaw Kaczyński odpowie za tą samowolę budowlaną?To jego rząd,a raczej nierząd rozpoczął budowę tej drogi do nikąd,mimo sprzeciwów Unii Europejskiej!A teraz ten facet chce być prezydentem,smieszne i straszne!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross