mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wykorzystać nieukończoną drogę pod Augustowem

Wykorzystać nieukończoną drogę pod Augustowem

Jest szansa, że nieukończony fragment augustowskiej obwodnicy będzie przejezdny. Drogowcy sprawdzają właśnie, czy prowadzący donikąd odcinek drogi przy rozjeździe do Białegostoku i Łomży można połączyć z trasami Augustów-Ełk oraz Augustów-Raczki.

Wykorzystać nieukończoną drogę pod Augustowem
Mieszkańcy Augustowa już od dawna zabiegali o wykorzystanie tego odcinka.- W tej chwili trwa sporządzanie dokumentacji technicznej - powiedział Rafał Malinowski, rzecznik prasowy białostockiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Prowadzący donikąd odcinek drogi to pozostałość po budowie obwodnicy przez dolinę Rospudy. Po głośnych protestach ekologów prace wstrzymano. Pozostały po nich fragmenty dróg po obu stronach Augustowa.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

~333D 2010-05-23

Ukończyć obwodnicę Augustowa tak jak miało być, przez Sraczki nic się nie da wybudować, a ekologów usadzić na jajach - sezon w pełni.

~bla 2010-05-19

lol, piana znów w modzie

aaa 2010-05-13

A ja już pisałem. Wprowadzić strefy Natura 2000 wszędzie! Niech obejmą całą Polskę i naszą część Bałtyku. Nie będzie autostrad, nie będzie samochodów, nie będzie nic. Wszystko się zlikwiduje. Kononowicz na prezydenta!

~monik2 2010-05-13

do 1. Czy moze nie masz problemu z datami, zwlaszcza jesli chodzi o wchodzenie w zycie przepisow UE?

~swen39 2010-05-13

A ja mam takie pytanko.Czy kiedykolwiek pan Jaroslaw Kaczyński odpowie za tą samowolę budowlaną?To jego rząd,a raczej nierząd rozpoczął budowę tej drogi do nikąd,mimo sprzeciwów Unii Europejskiej!A teraz ten facet chce być prezydentem,smieszne i straszne!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowa generacja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochód zadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech