Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Wyremontują nadmorskie drogi

Wyremontują nadmorskie drogi

- Odcinek drogi krajowej nr 23 Pszczelnik- Sarbinowo jest jednym z czternastu, które szczeciński oddział planuje wyremontować w tym roku. Będą to odcinki dróg nr 3, 10, 11, 20, 23, 26, 31 i 37, łącznie długości 43 kilometrów - informuje Mateusz Grzeszczuk, specjalista do spraw komunikacji szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Oferty w przetargu na roboty remontowe odcinka DK23 Pszczelnik - Sarbinowo (zachodnio-pomorskie) już otwarte. Prace mają zakończyć się przed końcem sierpnia tego roku.

Wyremontują nadmorskie drogi
Dróg wymagających remontu jest więcej, ale pieniędzy wystarczy za najpilniejszych potrzeb. Na przykład w okolicach Szczecinka. Tam drogowcy skoncentrują się remoncie krajowej 20. Pieniędzy powinno wystarczyć także na naprawę najbardziej dziurawego odcinka obwodnicy i ronda koło cmentarza

Rejon Dróg Krajowych w Szczecinku administruje odcinkami tras krajowych nr 11 i 20 przecinającymi południowo-wschodnią część województwa. Obecnie układany jest fragment chodnika przy obwodnicy od ulicy Wiśniowej do Armii Krajowej. Później na „dwudziestce" remontowane będą trzy odcinki o łącznej długości około 8 kilometrów: fragment trasy od Sitna do Jelenina, a także Marcelin - Gwda Wielka oraz za Gwdą w kierunku na Biały Bór. To jedne z najbardziej sfatygowanych odcinków tej ważnej w tym regionie drogi. Remont obejmie frezowanie starej nawierzchni i ułożenie nowych warstw masy bitumicznej. Wykonane zostanie także pobocze.

W samym Szczecinku w ostatnich latach całkowicie wyremontowano ulicę Szczecińską i Gdańską oraz ronda zbudowane na obwodnicy wspólnie z miastem i powiatem. Jest też nowy dywanik asfaltowy na półtorakilometrowym kawałku obwodnicy od Tesco do rzeczki Niezdobnej. Teraz kolej na fragment od rzeczki do ronda przy ulicy Lipowej i Słupskiej oraz samo rondo.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 3
Mazda 3
Cena podstawowa już od: 67 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu
Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu
Aston Martin, Ford, Volvo, Rolls-Royce, a teraz Bentley i Lamborghini. Oto lista producentów, którzy zdecydowali się nie uczestniczyć w tegorocznej edycji salonu motoryzacyjnego w Paryżu.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj