mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zachodniopomorskie: DW nr 167 po przebudowie

Zachodniopomorskie: DW nr 167 po przebudowie

Zakończyły się prace na drodze wojewódzkiej nr 167 w woj. zachodniopomorskim. Przebudowę odcinka drogi między Koszalinem a zjazdem do Zegrza Pomorskiego zrealizowała firma Skanska.

Zachodniopomorskie: DW nr 167 po przebudowie
Projekt przewidywał przebudowę ponad 12-kilometrowego odcinka od Koszalina przez Konikowo, Świeszyno, Strzekęcino i Niedalino do drogi nr 168 prowadzącej do Zegrza Pomorskiego. Na odcinku tym położono nową nawierzchnię, zbudowano ścieżkę rowerową, chodniki, zatoki autobusowe, elementy uspokojenia ruchu a na terenach zabudowanych - kanalizację deszczową.

W Niedalinie przebudowano most przez rzekę Radew, a w Świeszynie wybudowano pętlę autobusową. Wykonawca usunął też kolizje z infrastrukturą energetyczną, telekomunikacyjną i gazową.

Przypomnijmy, że plac budowy został przekazany wykonawcy pod koniec sierpnia 2013 r.  Roboty budowlane wraz z robotami dodatkowymi kosztowały ponad 24 mln złotych.

Podobne wiadomości:

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu projektowego

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu...

Polskie drogi 2016-08-08

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?