mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zachodniopomorskie: Nowa nawierzchnia na kolejnych krajówkach

Zachodniopomorskie: Nowa nawierzchnia na kolejnych krajówkach

Skończyły się już pierwsze remonty na drogach krajowych w województwie zachodniopomorskim. Łącznie w tym roku remonty obejmują 35 kilometrów dróg krajowych.

Zachodniopomorskie: Nowa nawierzchnia na kolejnych krajówkach
Na odcinku DK6 Gorzebądz – Sianów zakończono już roboty przy nawierzchni, trwają prace przy poboczach. Jest to stosunkowo krótki odcinek (0,5 km), ale prace w tym miejscu obejmują również wzmocnienie nawierzchni specjalną siatką i wyrównanie nierówności podłużnych. Roboty zakończą się w przyszłym tygodniu. Kierowcy mogą już jeździć wyremontowanym skrzyżowaniem DK11 i DK20 w Szczecinku. Nowa nawierzchnia została również wykonana na ponad 5 kilometrowym odcinku DK20 między Stargardem Szczecińskim a Dalewem. Prace bitumiczne zostały zakończone na odcinkach DK23 Barnówko – Dębno i Dębno – Cychry, do końca października zostanie wykonane oznakowanie poziome. Został również zakończony remont DK37 w Darłowie, czyli ostatniego fragmentu byłej drogi powiatowej przejętej przez GDDKiA w fatalnym stanie. Obecnie cała DK37 ma wykonaną w ostatnich kilku latach nową nawierzchnię.

Trwają jeszcze roboty na odcinkach DK11 między Bobolicami, a Szczecinkiem, DK20 w Stargardzie Szczecińskim, DK22 w rejonie granicy z województwem wielkopolskim, oraz na odcinkach DK23. Prowadzone remonty będą się sukcesywnie kończyć, zakończenie remontu ostatniego odcinka na DK11 planowane jest w połowie grudnia tego roku.
Tematy w artykule: zachodniopomorskie

Podobne wiadomości:

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

S3 i S6 - kolejne płatne odcinki dróg

Polskie drogi 2016-09-21

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu projektowego

S6 Goleniów – Nowogard: koniec etapu...

Polskie drogi 2016-08-08

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
TVR zapowiada pierwszy model po 12 latach
TVR zapowiada pierwszy model po 12 latach
Słynny, brytyjski twórca samochodów sportowych powraca do świata żywych. Po 12 latach pojawi się na rynku nowy model, a tymczasem pojawił się pierwszy teaser nowej maszyny.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech