mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zakopianka - jeszcze nie koniec

Zakopianka - jeszcze nie koniec

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom o zakończeniu dużych utrudnień na modernizowanym odcinku pomiędzy Lubniem a Skomielną, Zakopianka zostanie ponownie zamknięta.

Wykonawca - Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe SA z Nowego Targu - poinformował o konieczności zamknięcia "Zakopianki" jeszcze na jeden dzień. Nastąpi to w najbliższy wtorek, 27 września, w godzinach od 5.00 do 21.00. Kierowcy zostaną skierowani na objazd przez Mszanę Dolną.
 
Wykonawca twierdzi, że zamknięcie drogi jest niezbędne na czas wykonywania oznakowania poziomego, a konkretnie linii segregacyjnej (dzielącej pasy ruchu). Ponieważ oznakowanie grubowarstwowe z masy termoplastycznej wykonuje się przy pomocy specjalnej maszyny o znacznej szerokości, ruch pojazdów podczas układania oznakowania byłby bardzo utrudniony i niebezpieczny dla kierowców, a ponadto mógłby wpłynąć na jakość wykonanego oznakowania, na które wykonawca daje 5 lat gwarancji, dlatego Zakopianka zostanie zamknięta na jeszcze jeden dzień.
Tematy w artykule: zakopianka malopolskie

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Zakopianka w budowie

Droga S7 - Zakopianka w budowie

Polskie drogi 2016-07-01

Autostrada A4 - Elektroniczny pobór opłat A4Go

Autostrada A4 - Elektroniczny pobór opłat...

Polskie drogi 2016-07-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.