mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zamkną most w Oświęcimiu

Zamkną most w Oświęcimiu

Od 3 sierpnia most Jagielloński na rzece Sole w Oświęcimiu w ciągu drogi krajowej nr 44 zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu na trzy i pół miesiąca.

Zamkną most w Oświęcimiu
Ruch zostanie poprowadzony objazdami:
  • dla pojazdów o masie całkowitej do 3,5 tony wyznaczono je przez miasto ulicami: Konarskiego - most Piastowski - Dąbrowskiego - Chemików - Fabryczna,
  • dla pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 tony – drogami wojewódzkimi: nr 948 odc. Oświęcim - Grojec, nr 949 odc. Grojec - Brzeszcze, nr 933 odc. Brzeszcze - Oświęcim.

Wznowienie ruchu na drodze krajowej nr 44 zaplanowano na 16 listopada br. Koniec utrudnień nie oznacza jednak zakończenia realizacji inwestycji. Prace związane z przebudową mostu będą trwały do października 2010 roku, jednak nie będą powodować utrudnień w ruchu.

Zakres prac na DK 44 obejmuje: remont mostu polegający na wymianie całości wyposażenia i zabezpieczeniu powierzchniowym betonu, wymianę konstrukcji drogi na dojazdach, wykonanie odwodnienia, przełożenie oświetlenia, wykonanie ciągów pieszo-rowerowych. Roboty obejmą odcinek drogi krajowej nr 44 o długości 700 m.
 
Prace wyniosą prawie 7,4 mln zł.

Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Komentuj:

~Piotr 2009-07-31

no to znów będą masakryczne korki w już zakorkowanym "międzynarodowym" Oświęcimiu :-|

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.