mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zamknięty most na rzece Świder w ciągu DW 801

Zamknięty most na rzece Świder w ciągu DW 801

Wysoki poziom wody na rzece Świder spowodował podmycie skarpy przyczółka mostu w ciągu drogi woj. nr 801 pomiędzy Otwockiem i Karczewem (woj. mazowieckie). W związku z zagrożoną konstrukcją mostu odcinek drogi Józefów - Karczew został całkowicie wyłączony z ruchu.

Zamknięty most na rzece Świder w ciągu DW 801
Objazd dla samochodów do 12 ton wyznaczony został drogami powiatowymi przez Otwock i Karczew. Samochody ciężarowe powyżej 12 ton kierowane są drogą woj. nr 721 i drogami krajowymi nr 17 i 50.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

Polskie drogi 2017-08-17

Komentuj:

~qnrado 2010-08-12

Już się tym zajmują i ma być gotowe w połowie września (czyli pewnie na początku października znając ich terminy) czyli czeką nas wielkie korki we wrześniu kiedy zacznie się rok szkolny. Koszt 923 000 też jest raczej spory zważywszy na to, że ta droga zasługuje na całkowity remont, a wręcz przebudowę i poszerzenie, czyli zbudowanie jej od nowa. Niby mają się nią zająć ale z nimi to nic nie wiadomo tylko szczoda pieniędzy i pracy jak za chwilę trzeba to będzie przebudowywać

~Piter 2010-05-31

To już jest skandal, minęło kilka miesięcy i nic się nie dzieje. MZDW uważa, że jak postawili znaki objazdu to już jest wszystko. A może za nasze pieniądze zrobiliby remont i wzmocnienie skarby? Cała droga 801 to jeden wielki skandal. W roku 2003 wiele pisano, że od wejścia Polski do UE będą środki na drogi i zostanie zmodernizowana ta droga. Minęło 6 lat i jedyne co na tej drodze zrobiono to zamknięto ten most, postawiono kolejne ograniczenia prędkości i zadbano o nowe dziury w jezdni. Gratuluję osiągnięć szefom MZDW.

~Piter 2010-05-31

To już jest skandal, minęło kilka miesięcy i nic się nie dzieje. MZDW uważa, że jak postawili znaki objazdu to już jest wszystko. A może za nasze pieniądze zrobiliby remont i wzmocnienie skarby? Cała droga 801 to jeden wielki skandal. W roku 2003 wiele pisano, że od wejścia Polski do UE będą środki na drogi i zostanie zmodernizowana ta droga. Minęło 6 lat i jedyne co na tej drodze zrobiono to zamknięto ten most, postawiono kolejne ograniczenia prędkości i zadbano o nowe dziury w jezdni. Gratuleję osiągnięć szefom MZDW.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.