mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zamknięty wiadukt na DW 323

Zamknięty wiadukt na DW 323

Z powodu remontu w Rudnej Gwizdanów został zamknięty wiadukt drogowy (droga wojewódzka nr 323 – dawna 292). Zakończenie prac planowane w październiku.

Zamknięty wiadukt na DW 323
Objazd wyznaczono droga krajową nr 3 (od skrzyżowania DW 323 z DK 3 w Lubinie do skrzyzowania z DK 36), dalej drogą krajowa nr 36 (od Lubina do Ścinawy), drogą wojewódzką nr 292 (od skrzyzowania DW 292 do skrzyzowania z DW 32), droga wojewódzką 323.

W miejscowości Rudna-Gwizdanów od grudnia 2010 roku trwa remont wiaduktu drogowego, położonego nad linią kolejową relacji Wrocław-Głogów, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP. Do końca lutego wykonawca – KOLBET Sp. z o.o. z Kiełczowa – prowadził prace przygotowawcze do właściwego remontu. Od 1 marca wiadukt został wyłączony z ruchu. W tym czasie zostanie wymieniona m.in. nawierzchnia jezdni i chodników. Odnowione będą płyty przejściowe, żelbetonowy płaszcz na przyczółkach i skrzydełkach, dylatacje bitumiczne, podbudowa i nawierzchnia na dojazdach. Wszystkie elementy stalowe zostaną zabezpieczone antykorozyjnie. Zadanie jest finansowane ze środków budżetu województwa i kosztuje 2,76 mln zł.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda 3
Mazda 3
Cena podstawowa już od: 68 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Utrudnienia na DK nr 51 w Olsztynie

Polskie drogi 2016-09-15

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport