mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zmiana organizacji ruchu na A2 węźle Buk

Zmiana organizacji ruchu na A2 węźle Buk

Zmiany na autostradzie A2. W związku z budową węzła Buk kierowcy napotkają powazne utrudnienia w ruchu. Potrwaja one do końca listopada br.

Zmiana organizacji ruchu na A2 węźle Buk
W związku z budową węzła Buk w pełnym zakresie począwszy od dnia 14 czerwca br do końca listopada br zamknięta dla ruchu będzie łącznica północna umożliwiająca wjazd na węzeł z miejscowości Buk w kierunku Poznania. Projekt organizacji ruchu został uzgodniony z GDDKiA i przyjęty jako jedyny możliwy w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi - informuje koncesjonariusz AWSA.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 w Katowicach: ruszyły prace

Autostrada A4 w Katowicach: ruszyły prace

Polskie drogi 2016-08-08

Komentuj:

~warszawiak 2011-06-15

Jadąc do granicy można było zjechać do Buku, ale nie można było z Buku wjechać. Jadąc do Poznania można było na autostradę z Buku wjechać, ale nie moża było do Buku z autostrady zjechać. Oczywiście, że ten kretynizm istniał tylko dlatego, że za Bukiem jadąc na zachód nie było bramek i przypadkiem ktoś mógłby na trasie Nowy Tomyśl-Buk przejechać się po A2 bezpłatnie.

~kierowca 2011-06-14

Bramek nie było w stronę Berlina :-) (no i zjazdu też)

piotronk22 2011-06-14

No, właśnie. A ja przez tyle lat zastanawiałem się, czemu Kulczyki nie wybudowali pełnego węzła od razu?! Czy ktoś wie dlaczego? Czy chodziło tylko o to , że nie było bramek w stronę Poznania i uciekło by im parę złotych ?

~kierowca 2011-06-14

wreszcie !!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport