mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zmiany na obwodnicy Jabłonnej

Zmiany na obwodnicy Jabłonnej

Od 19 lipca br. o godz. 11.00 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas przebudowy ul. Zegrzyńskiej w ramach budowy obwodnicy Jabłonny (woj.mazowieckie). Zmiany polegają na przełożeniu ruchu z obecnej jezdni drogi krajowej nr 61 na nowowybudowaną.

Zmiany na obwodnicy Jabłonnej

Budowa obwodnicy powinna potrwać do końca tego roku. Inwestycja usprawni ruch i polepszy komfort jazdy na drodze, która stanowi jedną z tras turystyki sezonowej i weekendowej mieszkańców Warszawy w kierunku Zalewu Zegrzyńskiego i jezior mazurskich.

Prace budowlane wyniosą prawie 48 mln zł. Inwestycja polega na budowie dwujezdniowej obwodnicy Jabłonny wraz z przebudową DK nr 61 (granica Warszawy) do granicy Legionowa. Przebudowane zostaną ulice Modlińska oraz ul. Zegrzyńska z przekrojów jednojezdniowych na dwujezdniowe. Dla połączenia drogi głównej z układem dróg lokalnych zaprojektowano cztery skrzyżowania jednopoziomowe.

Przeczytaj także:

Obwodnice Serocka i Płońska w 2008 r  (2007-06-12)

Obwodnica Jabłonny udrożni trasę wylotową stolicy (2006-11-29)

 


Podobne wiadomości:

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Nowe stacje ładowania na autostradach A1 i A2

Polskie drogi 2017-09-06

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

Komentuj:

~ruso 2007-07-20

dzieki Admin podzialalo. pozdro

~m 2007-07-19

Ja też proszę admina, żeby wyrzucał komentarze niezwiązane z budową dróg.

~ruso 2007-07-19

do przedmowcy - Drogi kolego to jest strona drogowców a nie agentów. codziennie przegladam te strone i od pewnego czasu codziennie jest twoj gluopkowaty podpis i tresc do kazdej prawie informacji drogowej. kolego opóść te strone albo nie wypsuj i nie zasmiecaj informacji dla drogowcow.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross