mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zmiany na obwodnicy Jabłonnej

Zmiany na obwodnicy Jabłonnej

Od 19 lipca br. o godz. 11.00 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas przebudowy ul. Zegrzyńskiej w ramach budowy obwodnicy Jabłonny (woj.mazowieckie). Zmiany polegają na przełożeniu ruchu z obecnej jezdni drogi krajowej nr 61 na nowowybudowaną.

Zmiany na obwodnicy Jabłonnej

Budowa obwodnicy powinna potrwać do końca tego roku. Inwestycja usprawni ruch i polepszy komfort jazdy na drodze, która stanowi jedną z tras turystyki sezonowej i weekendowej mieszkańców Warszawy w kierunku Zalewu Zegrzyńskiego i jezior mazurskich.

Prace budowlane wyniosą prawie 48 mln zł. Inwestycja polega na budowie dwujezdniowej obwodnicy Jabłonny wraz z przebudową DK nr 61 (granica Warszawy) do granicy Legionowa. Przebudowane zostaną ulice Modlińska oraz ul. Zegrzyńska z przekrojów jednojezdniowych na dwujezdniowe. Dla połączenia drogi głównej z układem dróg lokalnych zaprojektowano cztery skrzyżowania jednopoziomowe.

Przeczytaj także:

Obwodnice Serocka i Płońska w 2008 r  (2007-06-12)

Obwodnica Jabłonny udrożni trasę wylotową stolicy (2006-11-29)

 


Podobne wiadomości:

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

S7 z Warszawy do Grójca już w realizacji

Polskie drogi 2017-08-17

Autostrada A2 rusza na wschód

Autostrada A2 rusza na wschód

Polskie drogi 2017-07-26

Komentuj:

~ruso 2007-07-20

dzieki Admin podzialalo. pozdro

~m 2007-07-19

Ja też proszę admina, żeby wyrzucał komentarze niezwiązane z budową dróg.

~ruso 2007-07-19

do przedmowcy - Drogi kolego to jest strona drogowców a nie agentów. codziennie przegladam te strone i od pewnego czasu codziennie jest twoj gluopkowaty podpis i tresc do kazdej prawie informacji drogowej. kolego opóść te strone albo nie wypsuj i nie zasmiecaj informacji dla drogowcow.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i
Polska drogówka się zbroi - flota BMW 330i xDrive trafi pod koniec listopada na ulice. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania pozostałych oferentów, którzy proponowali takie modele jak Volkswagen Passat czy Skoda Superb.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech