mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zmiany w ruchu na ekspresowej obwodnicy Kielc S7

Zmiany w ruchu na ekspresowej obwodnicy Kielc S7

Wprowadzono kolejne zmiany organizacji ruchu w związku z budową obwodnicy Kielc w ciągu drogi ekspresowej S7.

Zmiany w ruchu na ekspresowej obwodnicy Kielc S7
Wykonawca planuje przełożenie ruchu z jezdni zachodniej na wschodnią na fragmencie o długości około 5 kilometrów miedzy węzłem Jaworznia, a węzłem Chęciny. Podobna zmiana organizacji ruchu planowana jest także w przyszłym tygodniu. Na wschodnią jezdnię będziemy wtedy zjeżdżać już przed węzłem w Jaworzni (jadąc od Warszawy). Zmiany mają na celu ułatwienie zmotoryzowanym pokonywania budowanej obwodnicy, ponieważ zlikwidowana zostanie część tymczasowych „przewiązek” między jezdniami, a proste odcinki będą wydłużone.

Obwodnica mimo budowy jest przejezdna. Ruch w obu kierunkach odbywa się od węzła w Wiśniówce do węzła w Kostomłotach jezdnią wschodnią. Jadąc od Warszawy w obrębie węzła w Kostomłotach zjeżdżamy na jezdnię zachodnią, a za węzłem wracamy na wschodnią. Na zachodnią jezdnię zjeżdżamy ponownie w Górkach Szczukowskich. Po nowej zmianie organizacji ruchu na jezdnię wschodnią zjeżdżać będziemy ponownie za węzłem Jaworzni i dojeżdżać nią do Chęcin.

Komentuj:

~Jja i mój klekot 2013-01-17

Taka ekspresowa jak z koziej d..wół. Będzie jak skończycie się ślimaczyć z budową.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia III 2017 - zachowaj twarz
Skoda Octavia III 2017 - zachowaj twarz
Odświeżona Skoda Octavia Scout ma teraz większy prześwit i lepszą przyczepność. Wybraliśmy się nią poza asfaltowe drogi.
Mini Countryman Mini Countryman