mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > Zmiany w ruchu na ekspresowej obwodnicy Kielc S7

Zmiany w ruchu na ekspresowej obwodnicy Kielc S7

Wprowadzono kolejne zmiany organizacji ruchu w związku z budową obwodnicy Kielc w ciągu drogi ekspresowej S7.

Zmiany w ruchu na ekspresowej obwodnicy Kielc S7
Wykonawca planuje przełożenie ruchu z jezdni zachodniej na wschodnią na fragmencie o długości około 5 kilometrów miedzy węzłem Jaworznia, a węzłem Chęciny. Podobna zmiana organizacji ruchu planowana jest także w przyszłym tygodniu. Na wschodnią jezdnię będziemy wtedy zjeżdżać już przed węzłem w Jaworzni (jadąc od Warszawy). Zmiany mają na celu ułatwienie zmotoryzowanym pokonywania budowanej obwodnicy, ponieważ zlikwidowana zostanie część tymczasowych „przewiązek” między jezdniami, a proste odcinki będą wydłużone.

Obwodnica mimo budowy jest przejezdna. Ruch w obu kierunkach odbywa się od węzła w Wiśniówce do węzła w Kostomłotach jezdnią wschodnią. Jadąc od Warszawy w obrębie węzła w Kostomłotach zjeżdżamy na jezdnię zachodnią, a za węzłem wracamy na wschodnią. Na zachodnią jezdnię zjeżdżamy ponownie w Górkach Szczukowskich. Po nowej zmianie organizacji ruchu na jezdnię wschodnią zjeżdżać będziemy ponownie za węzłem Jaworzni i dojeżdżać nią do Chęcin.

Komentuj:

~Jja i mój klekot 2013-01-17

Taka ekspresowa jak z koziej d..wół. Będzie jak skończycie się ślimaczyć z budową.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.