mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > ‘Za drogo’- unieważnione przetargi na krajową „siódemkę”

‘Za drogo’- unieważnione przetargi na krajową „siódemkę”

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o unieważnieniu przetargów na kontrakty obejmujące przebudowę drogi krajowej nr 7 Kraków – Chyżne na odcinku Kraków – Myślenice oraz przebudowę drogi krajowej nr 7 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Grójec – Białobrzegi.

Postępowania przetargowe zostały unieważnione na podstawie ustawy – Prawo zamówień publicznych. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – wyjaśnia GDDKiA.

Wcześniej z powodu znaczniej zawyżonej oferty unieważniono przetarg na budowę obwodnicy Biecza. Terminy i warunki nowych przetargów mają zostać ogłoszone wkrótce.

Przeczytaj więcej na ten temat:

Polskie drogi coraz droższe (2006-11-20)

 


Podobne wiadomości:

Polskie drogi coraz droższe

Polskie drogi coraz droższe

Polskie drogi 2006-11-20

Komentuj:

~Wolverine 2006-12-31

Komus bardzo zalezy na tym, zeby nie bylo szybko tej drogi... A mialem nadzieje, ze przynajmniej do Radomia dojade szybko w ciagu dwoch lat.

~Buri 2006-12-14

Przeciez sie tylko pociąć wypada. Ta droga na kazdym odcinku jest tak zapchana ze jak bym chciał jechac z wawy do krak zgodnie z przepisami to bym jechał 10 godz. Cały dzień. A oni kur** zamiast sie zająć tym co ważne to becikowe uchwalają. A całe to GDDiK to wielka ściema. Banda nierobów i prostaków. Inwalidzi umysłowi nami rządzą.

~As 2006-12-08

Nieeee S7 plan realizacji 856843 -785279026514 jebni*** sie w glowe prostaku

~Dziurawa droga 2006-12-07

wole żeby SLD ządzilo to bendzie tak jak zawsze brut smrut i ubustwo a autostrad i drug exspresowych nie bendzie no dobra tylko na planie vo muj ulubiony minister marek pol namaluje. Albo kochana platworma co wybuduje nam darmowa autostrade do wesolego miasteczka gdzie bendziemy z Donaldem na karuzeli sie bujać. S7 plan realizacji 3700-6722

~As 2006-12-07

nie popłaczcie sie po co nam autostrady i ekspresówki lubię ten skansen xD

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.