mojeauto.pl > motogazeta > Polskie drogi > ‘Za drogo’- unieważnione przetargi na krajową „siódemkę”

‘Za drogo’- unieważnione przetargi na krajową „siódemkę”

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o unieważnieniu przetargów na kontrakty obejmujące przebudowę drogi krajowej nr 7 Kraków – Chyżne na odcinku Kraków – Myślenice oraz przebudowę drogi krajowej nr 7 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Grójec – Białobrzegi.

Postępowania przetargowe zostały unieważnione na podstawie ustawy – Prawo zamówień publicznych. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – wyjaśnia GDDKiA.

Wcześniej z powodu znaczniej zawyżonej oferty unieważniono przetarg na budowę obwodnicy Biecza. Terminy i warunki nowych przetargów mają zostać ogłoszone wkrótce.

Przeczytaj więcej na ten temat:

Polskie drogi coraz droższe (2006-11-20)

 


Podobne wiadomości:

Polskie drogi coraz droższe

Polskie drogi coraz droższe

Polskie drogi 2006-11-20

Komentuj:

~Wolverine 2006-12-31

Komus bardzo zalezy na tym, zeby nie bylo szybko tej drogi... A mialem nadzieje, ze przynajmniej do Radomia dojade szybko w ciagu dwoch lat.

~Buri 2006-12-14

Przeciez sie tylko pociąć wypada. Ta droga na kazdym odcinku jest tak zapchana ze jak bym chciał jechac z wawy do krak zgodnie z przepisami to bym jechał 10 godz. Cały dzień. A oni kur** zamiast sie zająć tym co ważne to becikowe uchwalają. A całe to GDDiK to wielka ściema. Banda nierobów i prostaków. Inwalidzi umysłowi nami rządzą.

~As 2006-12-08

Nieeee S7 plan realizacji 856843 -785279026514 jebni*** sie w glowe prostaku

~Dziurawa droga 2006-12-07

wole żeby SLD ządzilo to bendzie tak jak zawsze brut smrut i ubustwo a autostrad i drug exspresowych nie bendzie no dobra tylko na planie vo muj ulubiony minister marek pol namaluje. Albo kochana platworma co wybuduje nam darmowa autostrade do wesolego miasteczka gdzie bendziemy z Donaldem na karuzeli sie bujać. S7 plan realizacji 3700-6722

~As 2006-12-07

nie popłaczcie sie po co nam autostrady i ekspresówki lubię ten skansen xD

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando