mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > AMI Lipsk 2005 - Międzynarodowe Targi Samochodowe

AMI Lipsk 2005 - Międzynarodowe Targi Samochodowe

Ruszyły trzecie w tym roku targi samochodowe na naszym kontynencie. Lipsk zaprasza na 5-tą edycję swojej imprezy.

AMI Lipsk 2005 - Międzynarodowe Targi Samochodowe

Uwaga! 
Zapraszamy Państwa do specjalnej foto-relacji z targów w Lipsku, przygotowanej przez wysłannika Mojeauto.pl. Sukcesywnie zamieszczamy nowe zdjęcia:

AMI Lipsk 2005 - galeria nowości


W tym roku Auto Mobil International (AMI) aspirują do rangi najważniejszych w rejonie Europy Środkowej. Podczas piątej edycji spodziewana jest większa niż przed rokiem liczba odwiedzających z całych Niemiec, jak i z okolicznych krajów - w tym głównie z Polski i Czech.

Łącznie organizatorzy szacują liczbę gości na ok.270.000, zwłaszcza, że salonowi samochodowemu towarzyszyć będą Branżowe Targi AMITEC (części, akcesoria i serwis).

Jednak, to co naważniejsze dla nas to auta. Do wartych odnotowania wydarzeń w tym roku, zaliczają się premiery dwóch nowych aut Volkswagena: Fox-a i Polo po gruntownym faceliftingu; Peugeota 206 CC z diselowskim silnikiem HDI FAP oraz europejski pokaz egzotycznego sedana ZhongHua.

 

Cała oferta wystawiających się producentów sięga - jak zwykle na targach, które są rzadką sposobnością do prezentacji całej oferty szerokiemu gronu potencjalnych klientów - od małych samochodów, przez kompakty i samochody rodzinne po kabriolety, auta sportowe, terenówki i luksusowe limuzyny.

Wystawiający się producenci stanowią 99,9% nowo rejestrowanych samochodów w Niemczech i Europie. Oto lista wszystkich nowości na 5-tych Międzynarodowych Targach Samochodowych Lipsk 2005:

Premiery światowe:
Ford Focus C-Max CNG-Version
Kia Picanto i Cerrato Sportline / koncept Sport Age KMD
Mercedes-Benz taksówka na bazie B-Klasy
Opel Combo Tramp
Peugeot 206 CC HDI FAP
VW Fox / Polo

Premiery europejskie:
Brilliance Automobile ZhongHua
MG Rover 75 Tourer CDTi

Co ważne dla polskich fanów czterech kółek, to możliwość szybkiego i wygodnego dojazdu na tereny wystawiennicze. Najlepsze wydają się dwie opcje: jedna, to oferta biur podróży, które zareagowały na zainteresowanie wzbudzane prowadzoną również w Polsce kampanią promocyjną organizatorów targów.

Druga to indywidualnie zoorganizowany wyjazd własnym środkiem transportu. W drugiej opcji mamy do pokonania niespełna 368 kilometrów licząc z Wrocławia. Z miasta kierujemy się autostradą A4 na zachód, by na wysokości Chojnowa odbić w lewo w kierunku przejścia granicznego w Zgorzelcu/Gorlitz. Dalej jedziemy w kierunku Drezna niemieckim odcinkiem A4, a za miastem skręcamy w prawo na autostradę A14, którą dojeżdżamy do samego Lipska.

Poniżej zamieszczamy najważnie informacje dotyczące samej wystawy:

Termin --- 2 - 10 kwietnia 2005
(1 kwietnia dzień prasowy)

Miejsce --- nowe tereny targowe w Lipsku:
Hale 1, 2 (AMITEC), 3, 4, 5,
Otwarte tereny wystawiennicze
Hala Szklana, Centrum Kongresowe CCL

Godziny otwarcia --- codziennie od 9.00 do 18.00

Ceny biletów wstępu na targi samochodowe AMI:
- bilet jednodniowy grupowy (min. 15 osób) - 26 PLN
- bilet jednodniowy - 34 PLN
- bilet na całe targi - 78 PLN


Uwaga!
Zapraszamy Państwa do specjalnej foto-relacji z targów w Lipsku, przygotowanej przez wysłannika Mojeauto.pl. Sukcesywnie zamieszczamy nowe zdjęcia:

AMI Lipsk 2005 - galeria nowości

Tematy w artykule: AMI

Podobne wiadomości:

AMI Lipsk 2005 - galeria nowości

AMI Lipsk 2005 - galeria nowości

Premiery 2005-04-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Pierwszy, elektryczny autobus do poboru krwi
Solaris przygotowuje pierwsze takie zamówienie na świecie. Dwa elektryczne autobusy posłużą jako mobilne punkty poboru krwi i już niebawem trafią do polskiego odbiorcy.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic