mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > AMI Lipsk 2005 - Międzynarodowe Targi Samochodowe

AMI Lipsk 2005 - Międzynarodowe Targi Samochodowe

Ruszyły trzecie w tym roku targi samochodowe na naszym kontynencie. Lipsk zaprasza na 5-tą edycję swojej imprezy.

AMI Lipsk 2005 - Międzynarodowe Targi Samochodowe

Uwaga! 
Zapraszamy Państwa do specjalnej foto-relacji z targów w Lipsku, przygotowanej przez wysłannika Mojeauto.pl. Sukcesywnie zamieszczamy nowe zdjęcia:

AMI Lipsk 2005 - galeria nowości


W tym roku Auto Mobil International (AMI) aspirują do rangi najważniejszych w rejonie Europy Środkowej. Podczas piątej edycji spodziewana jest większa niż przed rokiem liczba odwiedzających z całych Niemiec, jak i z okolicznych krajów - w tym głównie z Polski i Czech.

Łącznie organizatorzy szacują liczbę gości na ok.270.000, zwłaszcza, że salonowi samochodowemu towarzyszyć będą Branżowe Targi AMITEC (części, akcesoria i serwis).

Jednak, to co naważniejsze dla nas to auta. Do wartych odnotowania wydarzeń w tym roku, zaliczają się premiery dwóch nowych aut Volkswagena: Fox-a i Polo po gruntownym faceliftingu; Peugeota 206 CC z diselowskim silnikiem HDI FAP oraz europejski pokaz egzotycznego sedana ZhongHua.

 

Cała oferta wystawiających się producentów sięga - jak zwykle na targach, które są rzadką sposobnością do prezentacji całej oferty szerokiemu gronu potencjalnych klientów - od małych samochodów, przez kompakty i samochody rodzinne po kabriolety, auta sportowe, terenówki i luksusowe limuzyny.

Wystawiający się producenci stanowią 99,9% nowo rejestrowanych samochodów w Niemczech i Europie. Oto lista wszystkich nowości na 5-tych Międzynarodowych Targach Samochodowych Lipsk 2005:

Premiery światowe:
Ford Focus C-Max CNG-Version
Kia Picanto i Cerrato Sportline / koncept Sport Age KMD
Mercedes-Benz taksówka na bazie B-Klasy
Opel Combo Tramp
Peugeot 206 CC HDI FAP
VW Fox / Polo

Premiery europejskie:
Brilliance Automobile ZhongHua
MG Rover 75 Tourer CDTi

Co ważne dla polskich fanów czterech kółek, to możliwość szybkiego i wygodnego dojazdu na tereny wystawiennicze. Najlepsze wydają się dwie opcje: jedna, to oferta biur podróży, które zareagowały na zainteresowanie wzbudzane prowadzoną również w Polsce kampanią promocyjną organizatorów targów.

Druga to indywidualnie zoorganizowany wyjazd własnym środkiem transportu. W drugiej opcji mamy do pokonania niespełna 368 kilometrów licząc z Wrocławia. Z miasta kierujemy się autostradą A4 na zachód, by na wysokości Chojnowa odbić w lewo w kierunku przejścia granicznego w Zgorzelcu/Gorlitz. Dalej jedziemy w kierunku Drezna niemieckim odcinkiem A4, a za miastem skręcamy w prawo na autostradę A14, którą dojeżdżamy do samego Lipska.

Poniżej zamieszczamy najważnie informacje dotyczące samej wystawy:

Termin --- 2 - 10 kwietnia 2005
(1 kwietnia dzień prasowy)

Miejsce --- nowe tereny targowe w Lipsku:
Hale 1, 2 (AMITEC), 3, 4, 5,
Otwarte tereny wystawiennicze
Hala Szklana, Centrum Kongresowe CCL

Godziny otwarcia --- codziennie od 9.00 do 18.00

Ceny biletów wstępu na targi samochodowe AMI:
- bilet jednodniowy grupowy (min. 15 osób) - 26 PLN
- bilet jednodniowy - 34 PLN
- bilet na całe targi - 78 PLN


Uwaga!
Zapraszamy Państwa do specjalnej foto-relacji z targów w Lipsku, przygotowanej przez wysłannika Mojeauto.pl. Sukcesywnie zamieszczamy nowe zdjęcia:

AMI Lipsk 2005 - galeria nowości

Tematy w artykule: AMI

Podobne wiadomości:

AMI Lipsk 2005 - galeria nowości

AMI Lipsk 2005 - galeria nowości

Premiery 2005-04-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.