mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Alfa 159 na rynek

Alfa 159 na rynek

Zaprezentowany podczas genewskiej wystawy motoryzacyjnej w marcu, najnowszy sportowy sedan Alfa Romeo, trafi w tym miesiącu do sprzedaży na rynkach europejskich.

TU pełna prezentacja modelu Alfa Romeo 159


Już wcześniej pisaliśmy obszernie o najnowszym sedanie włoskiego producenta, który zastępuje produkowany od ośmiu lat model 156. Następczyni ma przed sobą nie lada zadanie. "Coupe-sedan" 156 - dzięki profilowi bez klamek tylnych drzwi - było wielkim sukcesem marki. Całościowa, dotychczasowa sprzedaż to ponad 680.000 sztuk - czy nowy model powtórzy ten sukces?

Z całą pewnością olbrzymi apetyt ma na to Alfa Romeo. W nowym modelu producent chciał połączyć dotychczasową smukłą linię, a jednocześnie zadbał by auto "przybrało na wadze". Efekt? 159-ka ma rywalizować z Passatem pod względem obszerności wnętrza. Jednocześnie auto ma zachować dotychczasowe cechy: przyjemność z jazdy, świetne osiągi i nietuzinkowy styl.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport