mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > BMW na Salonie Genewskim

BMW na Salonie Genewskim

Światowa premiera CS1

BMW na Salonie Genewskim

BMW przedstawił na Miedzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, od dziś otwartym już dla publiczności, model koncepcyjny CS1. Czteromiejscowe Cabrio pokazuje, jak inżynierowie z Monachium wyobrażają sobie przyszłość małych modeli BMW. Typowe elementy designu BMW zostały wychwycone i na nowo zinterpretowane w modelu CS1. Szerokie progi, duże koła oraz czysta linia podkreślają siłę i dynamikę auta.. Awangardowe wnętrze wykończone ekskluzywnymi materiałami takimi jak skóra i aluminium tworzy przyjemną atmosferę lekkości. Z domowym, ciepłym nastrojem kontrastuje nieco spartańska deska rozdzielcza wykończona matowym aluminium i neoprenem. Na siedzeniach znajdują się transparentne żelowe poduszki utrzymane w modzie techno.

Pod maską znajduje się znana jednostka o pojemności 1.8l i mocy 115KM, która poprzez sekwencyjną przekładnię napędza tylną oś. Biegi mogą być przełączane poprzez dźwignię na konsoli środkowej lub przełącznik przy kierownicy, można się zdać się zupełnie na elektronikę.

Mimo że CS-1ma wygląd auta seryjnego przypuszczalnie pozostanie nadal modelem koncepcyjnym.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport