mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Beat, Groove, Trax

Beat, Groove, Trax

Kilka dni temu informowaliśmy o planach Chevroleta przewidujących produkcję trzech nowych modeli z segmentu aut mini. Teraz amerykańska marka będąca częścią koncernu General Motors przedstawia pierwsze informacje i zdjęcia każdego z trzech maluchów: Beat, Groove i Trax.

Beat, Groove, Trax
Samochody prezentowane będą na targach samochodowych w Nowym Jorku, które już wczoraj rozpoczęły się dniami prasowymi. Beat, Groove i Trax mają podbić serca minimalistów.

Czym? Dobrze już znaną i jak się okazuje, efektywną metodą zapoczątkowaną przez markę Scion. Pudełkowaty kształt, niekonwecjonalne silniki oraz napęd, agresywny design i dostępność wariackich kolorów nadwozia.

Najbardziej wyrazistym z tej trójki wydaje się być model Trax zaprojektowany w duchu miejskiego crossovera. Samochód wyposażony będzie 1.0 l. silnik i co ciekawe... w napęd 4x4, który będzie sterowany przez niezależne baterie i silnik elektryczny napędzający tylną oś. Takie rozwiązanie ma ograniczyć przede wszystkim spalanie.

Drugi z maluchów, Groove jest z kolei autem zaprojektowanym w stylu retro. Wyposażony w litrowy silnik wysokoprężny ma być kolejną tanią alternatywą do jazdy po mieście. Auto zostało osadzone dodatkowo na 17-calowych kołach.

Amerykańskie trio mini uzupełnia Beat, skierowany przede wszystkim do młodszych klientów. Ten model napędzany będzie natomiast 1.2-litrową jednostką z doładowaniem turbo. O właściwy „bad look” zadbać mają także światła wykonane w technologii LED. Beat standardowo zostanie wyposażony w sowity system car-audio i nawigację satelitarną.

Czytaj także:

Krasnale Chevroleta 2007-03-30

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

~kol 2007-04-05

Zewnętrznie bardzo interesujące ! Jednak dlaczego wnęki reflektorów są "czarne" - o wiele ładniej prezentuje się każde auto jeśli jego reflektory "świecą" chromem. Przy okazji zwiększa się kontrast, nawet do jaśniejszych lakierów nadwozia, co niewątpliwie zwraca uwagę ! Miejmy nadzieję, że owe cuda wejdą do produkcji i to nie tylko z wyposażeniem typu "ręczna klima i korby" jak w obecnych CHEVROLETACH !

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando