mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Caddy Life z Poznania

Caddy Life z Poznania

Nowy Caddy Life jest przedstawicielem klasy kompaktowych vanów opartym na technologii Golfa V. Caddy Life jest samochodem dla wszystkich i na każdą okazję. Jest małym VW-Busem.

Caddy Life z Poznania

Z nowym Caddy Life podróżowanie jest przyjemniejsze i wygodniejsze. Montowana na życzenie druga kanapa z tyłu sprawia, że ten wszechstronny samochód może awansować do rangi busa. Przy takim wyposażeniu pasażerowie będą czuli się podczas podróży jak w kinie – każdy rząd siedzeń jest umieszczony trochę wyżej niż poprzedni, co z pewnością ucieszy zwłaszcza dzieci. Poza tym drzwi przesuwne o szerokości 700 mm umieszczone z obu stron pojazdu znacznie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie.

Nowy Caddy Life udźwignie nawet 608 kg bagażu. Dzięki swojej funkcjonalności jest praktycznym i niezawodnym towarzyszem w życiu codziennym. Bagażnik Caddy Life ma pojemność maksymalną 2.239 litrów. Montowaną seryjnie trzyosobową kanapę tylną można złożyć w całości lub częściowo, a opcjonalną kanapę dwuosobową wymontować. Jeżeli okaże się, że jeszcze nie wszystko zabraliśmy, do haka holowniczego można zaczepić – w zależności od wersji silnika – przyczepę o ciężarze do 1500 kg.

Fotel kierowcy posiada regulację wysokości. Optymalny widok na deskę rozdzielczą i wygodę manewrowania gwarantuje kierownica wyposażona seryjnie w regulację wysokości i kąta pochylenia. Kolejną zaletą Caddy Life są schowki i półki. W podstawie fotela kierowcy umieszczono obszerną szufladę, a duża półka nad przednią szybą pozwala na przewożenie licznych drobiazgów. Kolejne schowki i uchwyty na kubki znajdują się w konsoli środkowej i w wewnętrznej tapicerce drzwi. W przednich drzwiach można schować nawet litrowe butelki z napojami. Climatic, ogrzewanie foteli i system nawigacji satelitarnej z dużym, kolorowym monitorem, są dostępne jako elementy wyposażenia dodatkowego.

Opierając się na technologii Golfa V, nowy Caddy Life postawił na dynamikę, trwałość, oszczędność i wysoką wartość przy odsprzedaży. Do wyboru są cztery jednostki napędowe: silniki benzynowe 1,4 o mocy 55 kW (75 KM) i 1,6 o mocy 75 kW (102 KM) oraz silniki diesla 2,0 SDI o mocy 51 kW (70 KM) i 1,9 TDI o mocy 77 kW (105 KM). Nowy Caddy Life jest kontrolowany w krytycznych sytuacjach przez takie systemy jak ABS, ASR (antypoślizgowa regulacja napędu) i MSR (system zapobiegający poślizgowi kół napędzanych podczas hamowania silnikiem). Systemy te w razie zagrożenia ingerują precyzyjnie w układ hamulcowy i układ sterowania pracą silnika. Na życzenie można zamontować także ESP (elektroniczny program stabilizacji toru jazdy) z asystentem hamowania. Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera oraz boczne poduszki powietrzne należą naturalnie do wyposażenia seryjnego.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.