mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Concept M

Concept M

Sportowy, ekologiczny i rozrywkowy Opel.

Concept M

Na Targach w Genewie (7-17 marca 2002) Opel zaprezentuje sportowy i jednocześnie przyjazny środowisku model studyjny Concept M.

Dzięki swoim rozmiarom (4.05m długości, 1.78 szerokości, 1.62 wysokości) kompaktowe nadwozie oferuje wygodną podróż czterem osobom na sportowo stylizowanych siedzeniach.

Turbodoładowany silnik o pojemności 1.6l i mocy 150KM napędzany gazem ziemnym w połączeniu ze znaną z Corsy skrzynią biegów „Easytronic” zapewniają autu osiągnięcie prędkości ponad 200km/h.

Wnętrze auta wyposażone jest w wiele innowacyjnych rozwiązań. Concept M oferuje np. PDA (Pesonal Digital Assistent), dzięki któremu można sterować między innymi ogrzewaniem, klimatyzacją czy połączeniami z internetem. Kokpit zaopatrzony jest także w monitor, który dostarcza kierowcy wszystkich istotnych wiadomości.

W studyjnym modelu Opla możemy również liczyć na rozrywkę. Obok obszernej części bagażowej znajduje się, zintegrowany z konsolą umieszczoną w dachu auta, system DVD.

Wystarczy jednak nacisnąć przycisk, aby opuścić kolorowy ekran i nagłośnienie stereo staje się niezależne od głośnika z tyłu, dzięki czemu kierowca może nadal słuchać radia czy CD, a dzieci mogą w tym samym czasie oglądać film.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!