mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Cztery nowe wersje Fiata Pandy

Cztery nowe wersje Fiata Pandy

Fiat na polski rynek wprowadza cztery nowe wersje Pandy: 4x4, Trekking, Natural Power oraz EasyPower. Wszystkie cztery wersje rozszerzają i uatrakcyjniają gamę modelową Pandy nad Wisłą.

Cztery nowe wersje Fiata Pandy
4x4
Panda 4x4 to jedyny samochód dostępny w segmencie A, który posiada napęd 4WD. Auto charakteryzuje się dwoma nowymi kolorami karoserii: pastelowym pomarańczowym Sicilia Orange i metalizowanej zieleni Toscana Green. Od zwykłej Pandy trzeciej generacji auto wewnątrz odróżnia oprawa deski rozdzielczej w wariancie zielonym oraz dodatkową kieszenią na drobiazgi. Kolor siedzeń w Pandzie 4x4 może być dobrany spośród trzech barw: zielony, piaskowy oraz ciemnopomarańczowy. Materiałowe pokrycia siedzeń mogą być uzupełnione o detale ze skóry ekologicznej.

Auto dostępne jest na naszym rynku w dwóch wariantach silnikowych z systemem Start&Stop. Jedną z jednostek jest nowy 85-konny silnik benzynowy TwinAir Turbo o pojemności 0.9 litra. Drugim motorem oferowanym na polskim rynku jest turbodiesel 1.3 MultiJet II o mocy 75 KM. W wyposażeniu standardowym znajdziemy m.in. system elektronicznej stabilizacji toru jazdy ESC wraz z mechanizmem różnicowym o elektronicznie ograniczanym tarciu wewnętrznym ELD, klimatyzację manualną, 15-calowe polerowane felgi ze stopu lekkiego, elektrycznie sterowane lusterka zewnętrzne, zdalnie sterowany zamek centralny.

Trekking
Auto posiada off-roadowy wygląd, który został zestawiony z napędem przekazywanym na koła przednie, który wspomagany jest przez technologię Traction+. Wersja Trekking dostępna jest z tymi samymi jednostkami napędowymi, które znajdziemy w ofercie Pandy 4x4 oraz z 80-konnym motorem TwinAir Natural Power. Fiat Panda Trekking jest włoską wizją auta typu CUV(City Utility Vehicle), czyli Użytkowego Pojazdu Miejskiego.

Natural Power
Auto dostępne jest w trzech poziomach wyposażenia - Pop, Easy i Lounge plus nowy Trekking. Pod maską pracuje jednostka dwucylindrowa TwinAir Turbo, która została dostosowana do zasilania metanem i benzyną. Zasilanie metanem zapewni w cyklu mieszanym spalanie na poziomie 3.1 kg/100 km. Producent podaje, ze we Włoszech tankując metan o równowartości 10 euro możemy przejechać 340 km.

EasyPower

Panda w tej wersji jest również zasilana dwoma rodzajami paliwa, z tą różnicą, że zamiast metanu drugim paliwem oprócz benzyny jest LPG. Klienci będą mogli wybrać spośród trzech wersji wyposażenia: Pop, Easy i Lounge. Sercem Pandy EasyPower jest 69-konna jednostka "bi-fuel", która z pojemności 1.2 ma zapewniać spalanie na poziomie 6.6 l w cyklu mieszanym.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat Panda
Fiat Panda
Cena podstawowa już od: 34 600 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Polskie ceny Fiata Pandy 4x4

auto motor i sport 0000-00-00

Panda z napędem na cztery koła ceni się wysoko ale z drugiej strony ma bogate wyposażenie seryjne.

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

~robin 2012-10-24

Cena Miśka 4x4 pewnie promocyjna, czyli tyle co, za większą Dacię Duster 4x4 lub Suzuki Jimny (mała miejsko-wiejska terenówka pełną gębą, niczego nie udaje). A może głupawka w Fiat Poland już wyleczona?

~pandzia 2012-10-24

jak kupię jak będzie w sprzedaży Natural Power

~Jacek 2012-10-24

I co z tego? Kto to kupi ?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.