mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Dacia Logan MCV po rewitalizacji

Dacia Logan MCV po rewitalizacji

Po wprowadzeniu Sandero w czerwcu i Nowego Logana w lipcu Dacia prezentuje odmłodzoną wersję kombi Logana MCV (Multi Convivial Vehicle). Kuracja zrewitalizowała nietylko linię zewnętrzną auta ale także wzbogaciła ofertę Logana MCV o wersję Lauréate.

Dacia Logan MCV po rewitalizacji
Nowa Dacia Logan MCV zachowuje nadal atuty, które zapewniły poprzednio jej sukces (niemal 150 000 samochodów sprzedanych od października 2006 r.): bezkonkurencyjny stosunek ceny do ilości miejsca, liczne możliwości zmiany konfiguracji wnętrza i uniwersalność oraz powszechnie uznaną niezawodność. Auto zostanie wprowadzona do sprzedaży w Europie w listopadzie 2008 r. W Polsce pojawi się w 1 kwartale 2009 r. i będzie objęta 3-letnią gwarancją (lub do 100 000 km).


Logan MCV jest produkowany w zakładzie Dacii w Pitesti (Rumunia). 95% masy auta nadaje się do powtórnego wykorzystania. Auto zawiera również 5% tworzyw pochodzących z recyklingu. Dlatego też najnowsza seria w wersjach z silnikami 1.5 dCi 68 i 1.5 dCi 85, emitującymi odpowiednio 140g CO2/km i 137g CO2/km, uzyskała znak Dacia eco2.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Dacia Logan
Dacia Logan
Cena podstawowa już od: 29 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Tematy w artykule: Paryż Logan Logan Logan MCV

Podobne wiadomości:

Paryż Motor Show 2016 - najciekawsze premiery

Paryż Motor Show 2016 - najciekawsze premiery

Premiery 2016-10-03

Nissan Micra - oto pierwsza zapowiedź przed Paryżem

Nissan Micra - oto pierwsza zapowiedź przed...

Aktualności 2016-09-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką
Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką
Japoński koncern rozpoczyna prace nad ciężarówką napędzaną ogniwami paliwowymi. Jest to kolejny pojazd Toyoty po autobusie FC Bus wykorzystujący innowacyjną technologię.