mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Facelift New Beetle

Facelift New Beetle

Po raz pierwszy od 1998 roku Volkswagen zdecydował się na odświeżenie wyglądu następcy swojego kultowego modelu. W przeciągu kilku miesięcy trafi on do wszystkich punktów dealerskich.

Facelift New Beetle

I stanie się to mniej więcej w tym samym czasie kiedy do salonów dotrze potencjalny rywal - także odświeżony stylistycznie Chrysler PT Cruiser. Oba modele mają podobną historię rynkową, oba zadebiutowały w podobnym czasie i wydaje się, że oba zrealizowały już chyba pragnienia części klienteli.


TU zobacz wyposażenie i ceny Volkswagena New Beetle

Tak więc celem dwóch wersji nadwoziowych poddanych restylingowi będzie przyciągnięcie tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad kupnem sentymentalnego "żuka". Kusić ich mają inne nadkola, zderzaki, lampy przednie i tylne, nowe wzory felg i kolory nadwozia oraz usprawnione silniki i zmodyfikowane wnętrze.

Gama jednostek modelowych nadal zawiera pięć motorów: od 1.4-litrowego o mocy 75 KM, przez nieznacznie wzmocniony (z 100 do 105 KM) 1.9-litrowy silnik TDi, aż do 150-konnego 1.8 Turbo. Na niektórych rynkach, model z jednostką o pojemności 2.5-litra i mocy 150 KM zastąpi 115-konnego 2-litrowca. Do standardu ma trafić układ ESP.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.