mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > GTA Spano ujawniło się w Genewie

GTA Spano ujawniło się w Genewie

Na tegorocznych targach w Genewie zaprezentowano całkowicie nowy model GTA Spano.

GTA Spano ujawniło się w Genewie
Firma Spania GA przywiozła do Genewy swój najnowszy produkt, czyli odświeżony model Spano. Auto będzie dostępnie tylko dla nielicznych, ponieważ całkowita produkcja wyniesie zaledwie 99 egzemplarzy.

Wszystkie zostaną wyposażone w potężną jednostkę V10 o pojemności ośmiu litrów. dzięki podwójnemu doładowaniu samochód rozwinie maksymalną moc o wartości co najmniej 925 KM. Maksymalny moment obrotowy w tym przypadku to co najmniej 1220 Nm. Mocarna jednostka będzie współpracować z nową, sekwencyjną skrzynią biegów o siedmiu przełożeniach.

Hiszpański supersamochód rozpędzi się do setki w 2,9 sekundy. Jego prędkość maksymalna wyniesie 370 km/h. Nowy model poza silnikiem i skrzynią został zbudowany na nowym monokoku z karbonu wzmacnianym przez tytan i grafen. W stosunku do poprzedniej wersji udało się podobno znacznie zmniejszyć masę samochodu.
Tematy w artykule: GTA Spano

Podobne wiadomości:

Mocarz z Hiszpanii

Mocarz z Hiszpanii

Samochody luksusowe 2009-05-06

Już wiemy jak wyglądałby Dodge Viper gdyby powstał na południu Europy. Hiszpania również doczekała się swojego supersamochodu. Firma GTA zaprezentowała ciekawy projekt pod maską którego kryje się V10 o mocy 780 koni mechanicznych.

Top 10: Najgorętsze premiery targów w Genewie

Top 10: Najgorętsze premiery targów w Genewie

Aktualności 2015-03-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autosan chce sprzedawać gaz
Autosan chce sprzedawać gaz
Władze spółki Autosan szukają sposobów na zwiększenie przychodów i atrakcyjności oferty. Polski producent autobusów poinformował o zawarciu porozumienia z największym dostawcą gazu w Polsce – grupą PGNiG.