mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Hummer powiększa rodzinę

Hummer powiększa rodzinę

Z dwoma nowymi, limitowanymi modelami H2 i jednym podrasowanym modelem H3, amerykański Hummer wjedzie na salony motoryzacyjne w Detroit.

Hummer powiększa rodzinę

Samochody amerykańskiego producenta w klasie aut terenowych zdecydowanie są jednymi z najbardziej trwalszych maszyn dostępnych obecnie na światowym rynku. Teraz temu, komu nie wystarczy już posiadanie zwykłego Hummera będzie mógł nabyć sobie jedną z dwóch nowych wersji modelu H2.

Pierwszy z nich w kolorze niebieskim „Pacific” doposażony będzie między innymi w chromowane elementy na karoserii oraz dodatki z włókien szklanych. Amerykanie nie zapomnieli także o komforcie. Na tylnych siedzeniach H2 zamontowano „lożę rozrywki” z wydajnym car-audio, czytnikiem DVD, monitorami w zagłówkach oraz bezprzewodowymi słuchawkami.

Natomiast jeżeli ktoś zdecydowanie woli „picku-up’y made by Hummer” ten zdecydowanie powinien wybrać drugą limitowaną serię H2 "Fusion Orange". W aucie zamontowano reflektory osłonięte kratką zabezpieczającą je przed zbiciem oraz wspomniany we wcześniejszym modelu pakiet multimedialny.

Obie terenówki wyprodukowane zostaną najprawdopodobniej w liczbie 1000 sztuk, a do dealerów powinny trafić w pierwszym kwartale 2006 roku.

Również nowe oblicze prezentuje luksusowy SUV Hummera H3x zbudowany na bazie standardowej wersji modelu H3. W tej terenówce najwięcej zmian zaszło w optyce. Auto ma chromowane elementy karoserii, pomalowany grill w kolorze nadwozia, limitowane felgi z odpowiednio szerokimi oponami oraz zmodyfikowane zagłówki w fotelach. W sprzedaży Hummer H3x powinien pojawić się latem przyszłego roku.

Wszystkie trzy nowe modele Hummera oczywiście zostaną objęte czteroletnią gwarancją.

Czytaj także:

Fiat Oltre: Włoski Hummer 2005-12-02

Hummer z RPA 2005-04-26

Zobacz koniecznie: Wszystko o Hummer
Tematy w artykule: Hummer

Podobne wiadomości:

Hummer sprzedany Chińczykom

Hummer sprzedany Chińczykom

Aktualności 2009-06-03

GMC pracuje nad Hummerem

GMC pracuje nad Hummerem

Aktualności 2014-03-04

Pewne informacje wskazują na to, że firma GMC pracuje nad modelem, który miałby przywrócić do życia Hummera, który z przyczyn ekonomicznych został pogrzebany kilka lat temu. Auto miałoby się pojawić na rynku w ciągu kilku lat.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.