mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Hybrydowe RAV4 w Los Angeles

Hybrydowe RAV4 w Los Angeles

Toyota ma zamiar pokazać RAV-czwórkę z hybrydą pod maską.

Hybrydowe RAV4 w Los Angeles
Marka ma zamiar wprowadzić auto na rynek USA w 2012 roku. Systemy elektryczne dostarczone zostały przez firmę Tesla Motors jako wynik kolabrowacji obu producentów, która została ogłoszona w maju tego roku.

W następną środę w LA Toyota zaprezentuje detale i specyfikacje nowej wersji crossovera, wtedy też i my je Wam dostarczymy.

Podobne wiadomości:

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Aktualności 2017-07-25

Etios – nowy sedan Toyoty

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~Proszę przeczytać koniecznie !!! 2010-11-19

Platforma Obywatelska obiecywała obniżyć podatki i uprościć życie ludziom. Zamiast tego zajęła się walką z dopalaczami, kastrowaniem pedofilów, paleniem papierosów we własnych lokalach (!!) – a podatki... podniosła. Oto „liberalizm” w wykonaniu oszustów. W Warszawie Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO) podniosła opłatę za użytkowanie wieczyste gruntów. W niektórych dzielnicach stolicy ten wzrost sięgnął 2000%! Wiele osób nie stać na takie opłaty. A Rada Warszawy, w której rządzi koalicja PO-SLD, na ostatniej sesji podwyższa podatki od nieruchomości i środków transportu! A p.Wojciech Olejniczak (SLD) zapewnia, że On je obniży!! „Liberalna” PO chce wyrzucić całkowicie kierowców z centrów miast. Proszę sobie wyobrazić Nowy Jork czy Cincinatti, które chciałyby wyrzucić samochody z ulic, albo zabrać pół jezdni na „bus-pasy”, powodując gigantyczne korki!! Taki zarząd miasta nie przetrwałby trzech dni! Pieniądze zamiast na metro idą na przerażającą biurokrację (roczny koszt jej działalności jest równy kosztowi jednego mostu) i na budowę tramwajów-zawalidróg. PO nie robi nic, by zmusić PKP do uruchomienia przejazdów kolejowych między Grochowem, a Targówkiem, między Ochotą a Wolą, we Włochach – i wyegzekwować ogromne odszkodowanie za ich bezprawne zamknięcie. Z uwagi na miłość PO do Niemiec, Platforma nie występuje o ogromne odszkodowanie za budynki zniszczone na polecenie Adolfa Hitlera już po kapitulacji Powstania – a więc nie będące „zniszczeniami wojennymi”. Miasto nie oddaje właścicielom ich gruntów, bo woli... do nich dopłacać!! Dzięki czemu ma pretekst by utrzymywać kolejną hordę urzędników pasących się na cudzych gruntach!! I tak wyglądają całe rządy Platformy Obywatelskiej, która woli bez żadnego zażenowania sięgać do kieszeni Polaków. Możesz już teraz to zacząć zmieniać. W wyborach samorządowych wystartował Ruch Wyborców Janusza Korwin-Mikkegto. Ma on zupełnie inną wizję państwa niż prezentowana przez „Bandę Czworga”: układ PO-PiS-SLD-PSL, który zadłużył Polskę na setki miliardów. To wizja państwa silnego gospodarczo – jak Stany Zjednoczone sprzed kilkudziesięciu lat, gdzie to obywatel decydował o tym na co chce wydać swoje pieniądze - a nie urzędnik rządowy, miejski, czy brukselski. Teraz masz wreszcie wybór. Teraz czas na Twój ruch. Ruch Wyborców Janusza Korwin-Mikkego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.