mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Hybrydowy sportowiec Hondy

Hybrydowy sportowiec Hondy

Coraz bliżej do rozpoczęcia wystawy samochodowej w Genewie, tak więc nie powinny nikogo dziwić coraz częstsze zapowiedzi nowości, jakie zostaną na tych targach zaprezentowane.

Hybrydowy sportowiec Hondy

Kolejna zapowiedź światowej premiery to koncepcyjny model Hondy. Już sama nazwa mówi właściwie wszystko, co najważniejsze, o tym aucie - Honda Small Hybrid Sports Concept. Jest to propozycja japońskiego koncernu w segmencie małych, czy też kompaktowych aut sportowych. Sportowa charakterystyka tego samochodu została jednak połączona z nowoczesną technologią hybrydową. To niespotykane obecnie połączenie ma zapewnić kierowcy doskonałe osiągi z jednoczesną dbałością o otaczające nas środowisko.
 
Projekt prototypowej Hondy pochodzi z europejskiego centrum designu Hondy w niemieckiej miejscowości Offenbach. Więcej szczegółów o tym aucie zostanie podanych do publicznej wiadomości wraz z rozpoczęciem się targów.
 
Sportowa hybryda Hondy nie będzie jednak jedyną nowością na stoisku Hondy w Genewie. Po raz pierwszy w Europie zademonstrowana zostanie napędzana ogniwami paliwowymi prototypowa jeszcze Honda FCX. Z kolei światową premierę mieć będzie nowa generacja silnika wysokoprężnego, który w sprzedaży może pojawić się w ciągu najbliższych trzech lat. Będzie to jeden z najczystszych diesli w sprzedaży, emisja zanieczyszczeń ma być porównywalna z silnikami benzynowymi.
 
Alternatywna Honda (2006-09-26)

Zobacz więcej o samochodach marki Honda
 
 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Honda
Tematy w artykule: Honda

Podobne wiadomości:

Honda pracuje nad hybrydą

Honda pracuje nad hybrydą

Technika 2017-01-12

Honda WR-V debiutuje w Brazylii

Honda WR-V debiutuje w Brazylii

Aktualności 2016-11-09

Komentuj:

~bexia88 2007-02-09

super wyglada ciekawe czy kiedys bede miec takie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Opel Insignia - znamy polskie ceny i wyposażenie
Nowy Opel Insignia - znamy polskie ceny i wyposażenie
Europejska premiera nowego Opla Insignia odbędzie się już za dwa tygodnie w Genewie, a tymczasem klienci w Polsce mogą już zamawiać topowy model w autoryzowanych salonach w całym kraju.
Odgadnij model Odgadnij model