mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Hybrydowy sportowiec Hondy

Hybrydowy sportowiec Hondy

Coraz bliżej do rozpoczęcia wystawy samochodowej w Genewie, tak więc nie powinny nikogo dziwić coraz częstsze zapowiedzi nowości, jakie zostaną na tych targach zaprezentowane.

Hybrydowy sportowiec Hondy

Kolejna zapowiedź światowej premiery to koncepcyjny model Hondy. Już sama nazwa mówi właściwie wszystko, co najważniejsze, o tym aucie - Honda Small Hybrid Sports Concept. Jest to propozycja japońskiego koncernu w segmencie małych, czy też kompaktowych aut sportowych. Sportowa charakterystyka tego samochodu została jednak połączona z nowoczesną technologią hybrydową. To niespotykane obecnie połączenie ma zapewnić kierowcy doskonałe osiągi z jednoczesną dbałością o otaczające nas środowisko.
 
Projekt prototypowej Hondy pochodzi z europejskiego centrum designu Hondy w niemieckiej miejscowości Offenbach. Więcej szczegółów o tym aucie zostanie podanych do publicznej wiadomości wraz z rozpoczęciem się targów.
 
Sportowa hybryda Hondy nie będzie jednak jedyną nowością na stoisku Hondy w Genewie. Po raz pierwszy w Europie zademonstrowana zostanie napędzana ogniwami paliwowymi prototypowa jeszcze Honda FCX. Z kolei światową premierę mieć będzie nowa generacja silnika wysokoprężnego, który w sprzedaży może pojawić się w ciągu najbliższych trzech lat. Będzie to jeden z najczystszych diesli w sprzedaży, emisja zanieczyszczeń ma być porównywalna z silnikami benzynowymi.
 
Alternatywna Honda (2006-09-26)

Zobacz więcej o samochodach marki Honda
 
 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Honda
Tematy w artykule: Honda

Podobne wiadomości:

Hybrydowa Honda CR-V we Frankfurcie

Hybrydowa Honda CR-V we Frankfurcie

Aktualności 2017-09-06

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Technika 2017-08-16

Komentuj:

~bexia88 2007-02-09

super wyglada ciekawe czy kiedys bede miec takie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic