mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Hyundai N 2025 Vision GT Racing - bolid przyszłości

Hyundai N 2025 Vision GT Racing - bolid przyszłości

Na targach we Frankfurcie Hyundai pokazuje światu swoją sportową markę N i wraz z jej premierą gracze konsolowej serii Gran Turismo dostają wirtualny model Hyundai N 2025 Vision GT Racing. Oto prototyp LeMans przyszłości.

Hyundai N 2025 Vision GT Racing - bolid przyszłości
Wirtualny projekt prototypu Hyundai'a to drugi taki model studyjny, pokazany na targach we Frankfurcie, obok Bugatti Gran Turismo Concept. Hyundai postanowił pokazać światu wizję prototypu LMP1, który na tory trafić ma w roku 2025.

Hyundai N 2025 Vision GT Racing aż tak bardzo nie odbiega od obecnych prototypów. Dzisiejsze bolidy Audi, Porsche czy Toyoty są praktycznie w całości zabudowane, zaś studyjny Hyundai posiada zasłonięte jedynie koła, podczas gdy zawieszenie pozostaje na wierzchu. Cała bryła koreańskiego projektu jest jednak bardzo zbliżona do obecnych „wyścigówek”.Prototyp wyróżnia się również olbrzymimi kołami oraz ich bardzo szerokim rozstawem. Pionowa płetwa umieszczona z tyłu to oczywiste nawiązanie do obecnych prototypów LMP1. Hyundai N 2025 Vision GT Racing zasilany jest przez ogniwa wodorowe, a moc maksymalna tego pojazdu to 884 KM. Za kilka lat dowiemy się w jakim kierunku będą zmierzać konstruktorzy i czy studyjny koncept Hyundai'a sprawdził się jako zapowiedź przyszłości wyścigów długodystansowych.

Podobne wiadomości:

Bugatti szykuje Vison Gran Turismo - Targi...

auto motor i sport 2015-08-26

Twórcy gry Gran Turismo złożyli propozycje kilku producentom na stworzenie wirtualnych projektów dla gry GT6. Ci od razu zgodzili się i szybko do nich zaczęli dołączać następni. Bugatti ma pokazać swój model studyjny w przyszłym miesiącu.

Hyundai i30 N – polski cennik

Hyundai i30 N – polski cennik

Aktualności 2017-11-09

Komentuj:

Sklep-Kia_pl 2015-10-01

Faktycznie prezentuje się wręcz nieziemsko,ale nie zapominajmy,że jest on raczej dla wybranych,nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na posiadanie takiego autka,mnie bardziej ciekawią jego ceny. Pozdrawiam Sklep-Kia.pl

~Piotr 2015-09-21

Taki piękny samochód i tylko 884KM rzenada

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Nowa Mazda 6 w Los Angeles
Na salonie samochodowym w Los Angeles zadebiutowała nowa odsłona Mazdy 6. Japoński sedan przeszedł mocną metamorfozę na zewnątrz i w środku. Sprawdzamy, co się zmieniło.