mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Hyundai jak... Hummer

Hyundai jak... Hummer

Na razie tylko z nazwy. Koreańska marka wprowadza do sprzedaży nowy model H-1 o podobnie brzmiącej nazwie do amerykańskiej terenówki. Samochód Hyundaia celuje jednak w zupełnie odmienną grupę klientów.

Hyundai jak... Hummer
Hyundai H-1 w sprzedaży w Europie dostępny będzie w dwóch wersjach nadwoziowych, Van spełniającej wymagania typowe dla pojazdu użytkowego (wersje 3- i 6-osobowe) i Wagon - odpowiedniej dla przewozu ośmiu osób. Auto zostanie wyposażone w 2.5 l. silnik wysokoprężny z rodziny CRDi z turbodoładowaniem o mocy 168 KM.

Co ciekawe Hyundai H-1 w wersji dostawczej oferowany będzie w większej ilości pakietów wyposażenia niż jego osobowy odpowiednik. I tak, podstawowy wariant wyposażenia H-1 Van dostępny będzie w trzech pakietach: Classic (79 900 PLN), Comfort (89 900), Style (94 900). Wersja Wagon do kupienia będzie tylko i wyłącznie w pakiecie Premium za cenę 119 900 PLN.

W standardzie zastosowano manualną pięciobiegową skrzynię biegów. W zawieszeniu z przodu zastosowano kolumny McPhersona, a z tyłu układ wielowahaczowy zamiennie ze sprężynami (wersja osobowa) lub resorami piórowymi (wersja ciężarowa).

Jak zapewnia Hyundai, nowy model H-1 to odpowiedni wybór zarówno jeśli chodzi o przewóz pasażerów jak i ładunków. Płaska powierzchnia podłogi oraz kształt przestrzeni bagażowej w nowym H-1 zapewnia wygodę podczas załadunku towaru. Auto posiada także szerokie, przesuwane drzwi oraz niski próg załadunkowy.

Wnętrze samochodu w wersji ciężarowej wyposażone jest w pełnowymiarową przegrodę, a w górnej części ścian wbudowane są okna. Dostępna jest także wersja z siatką ochronną za siedzeniem kierowcy. Po obu stronach pojazdu znajdują się przesuwane drzwi. Wnętrze przestrzeni ładunkowej pokryte jest miękkim materiałem ochronnym a podłoga wykładziną winylową.

W wyposażeniu znajdzie się miejsce między innymi dla systemu ESP, poduszek powietrznych, ręcznej klimatyzacji i car-audio z możliwością podłączenia urządzeń zewnętrznych.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai H-1 Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai Hyundai H-1

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.