mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Impreza po liftingu

Impreza po liftingu

W kwietniu informowaliśmy Państwa o planach Subaru co do nowego modelu swojego kultowego produktu. Czekając na następcę, firma prezentuje zmodyfikowaną wersję obecnego modelu.

Impreza po liftingu

Auto zyskało "skośnookie" lampy przednie - zdecydowanie bardziej wyraziste i lepiej komponujące się ze sportowym image samochodu. I nie mowa tu wyłącznie o wersji STi. Co prawda firmowany przez Subaru Technica International model będący podstawą do konstrukcji rajdówki WRC, najlepiej pokazuje ewolucję auta, to seryjna Impreza także wygląda odmiennie.

Za to tradycyjnie ciemno-niebieska, najmocniejsza z drogowych Imprez dostała całkiem nowy zestaw spoilerów, który obejmuje również niecodzienną w sedanach lotkę dachową. Z innych elementów odświeżających gamę średniego Subaru, wymienić należy zmienione lampy tylne i elementy zapożyczone właśnie z rajdówki dla poprawienia aerodynamiki (niski spoiler przedni i dodatkowe wloty powietrza).

Jak podaje brytyjski serwis AutoExpress, nowa wersja Subaru Impreza będzie wyposażona w montowany dotychczas w amerykańskiej specyfikacji silnik 2.5-litra. 4-cylindrowy bokser, tak jak w poprzednim modelu, wyposażony będzie w turbo i intercooler (chłodzenie powietrza doładowującego), ale jego moc w wersji WRX od STi pozostanie nie zmieniona - około 300 KM. Pozytywnym efektem przyrostu pojemności będzie na pewno większa elastyczność.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Subaru Impreza
Subaru Impreza
Cena podstawowa już od: 78 968 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Subaru Impreza Wszystko o Subaru
Tematy w artykule: Subaru Subaru Impreza

Podobne wiadomości:

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.