mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Infiniti G37 Cabrio w Europie

Infiniti G37 Cabrio w Europie

Targi w Genewie będą miejscem europejskiej premiery nowego Infiniti G37 Cabrio. Początek sprzedaży na Starym Kontynencie ruszy jednak dopiero we wrześniu.

Infiniti G37 Cabrio w Europie
Rywal klasy Audi A5 Cabrio pojawi się w Europie z silnikiem V6 typu Otto o pojemności 3,7 l. mniej więcej w tym samym czasie kiedy do salonów wjedzie wersja Coupe tego modelu. Motor osiąga moc 320 KM, przekazując ją na tylną oś poprzez manualną, sześciostopniową skrzynię biegów. Ifiniti G37 Cabrio ma stalowy dach, składający się na trzy części. Ceny samochodu nie są jeszcze znane. Szacuje się, że przyjemność podróżowania z wiatrem we włosach w G37, będzie kosztować około 45 000 Euro.

Optycznie model pochodzący od marki-córki Nissana nawiązuje do pozostałych modeli producenta. Auto ma dość szerokie nadkola na których kończą się górne krańce przednich reflektorów, sportowe linie i dach, który po złożeniu nadaje kabrioletowi wygląd zbliżony do nadwozia Coupe. Na tylnych siedzeniach są zintegrowane zagłówki, chroniące jednocześnie głowy pasażerów w przypadku rolowania. Seryjne wyposażenie zawiera natomiast dwustrefową klimatyzację, kamerę cofania i siatkę tłumiącą strumienie powietrza.
W opcji, Infiniti może dorzucić do G37 Cabrio masywnie brzmiący system dźwiękowy Open-Air od firmy Bose, który dostosowuje głośność do zwiększających bądź zmniejszających się odgłosów dochodzących z otoczenia lub prędkości.
Tematy w artykule: G37

Podobne wiadomości:

Infiniti G37 Convertible dla Europy

Infiniti G37 Convertible dla Europy

Samochody luksusowe 2008-10-02

Kiedy po raz pierwszy zaprezentowano Infiniti G37 Convertible przeznaczone na rynek amerykański, pierwsze reakcje były bardzo pozytywne. Okazuje się jednak, że apetyt fanów za Oceanem także zostanie zaspokojony. Auto trafi do Europy latem 2009 roku.

Infiniti G37: Dwa oblicza

Infiniti G37: Dwa oblicza

Testy samochodów 2010-06-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.