mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Infiniti Kuraza i M - nowości dla USA

Infiniti Kuraza i M - nowości dla USA

Luksusowa marka Nissana na rynku amerykańskim, przygotowała dwa modele na zbliżające się targi Detroit Auto Show. Odwiedzający oprócz oferty salonowej zobaczą koncept SUV-a Kuraza i model M, limuzynę wprowadzaną do sprzedaży na wiosnę.

Infiniti Kuraza i M - nowości dla USA

Już 10 stycznia, odbędzie się światowa premiera kluczowego dla Infiniti sedana. Oferowane na amerykańskim rynku auto, będzie wyposażone w silniki V8 i V6. Odpowiednio 4,5-litrowa wersja M45 i 3,5-litrowa M35, mają stanowić symbol połączenia zaawansowanej technologii, zmysłowej stylistyki i osiągnięć godnych sportowca. Takie atrybuty mają pomóc w walce z Mercedesem E, BMW 5, Audi A6, Lexusem GS i Acurą RL - głównymi rywalami w tej klasie w USA.

Natomiast koncepcyjna Kuraza, wybiega daleko w przyszłość i prezentuje, jak według Infiniti może ewoluować SUV. Stylistyka wnętrza, zaciagnięta z tradycyjnej, japońskiej szkoły będzie bazowała na drewnie. Na tej bazie ma być stworzone połączenie komfortu, przestrzeni i łatwości obsługi. Jeszcze nie wiadomo, jakie luksusowe opakowanie dostanie ten model. Narazie producent udostępnia jedynie szkic wnętrza.

Więcej informacji z Detroit wkrótce w mojeauto.pl - Zapraszamy!

Zobacz koniecznie: Wszystko o Infiniti M Wszystko o Infiniti
Tematy w artykule: Infiniti Infiniti M

Podobne wiadomości:

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Aktualności 2016-07-11

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Aktualności 2017-01-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policjanci z wydziałów ruchu drogowego w całej Polsce otrzymali pierwszą partię nowych mierników prędkości. W ręce policjantów trafiło 200 egzemplarzy urządzeń LTI 20/20 TruCam, które zastąpią wysłużone Iskry.