mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Infiniti startuje w Polsce

Infiniti startuje w Polsce

Na rynek europejski wchodzi właśnie marka Infiniti. Również w naszym kraju znajdzie się jej przedstawicielstwo. W Polsce oficjalnym dystrybutorem tych samochodów będzie Grupa PGD. Już w październiku ruszy pierwszy salon Infiniti Warszawa.

Infiniti startuje w Polsce

Ze względu na duże doświadczenie grupy PGD w kwestii sprzedaży luksusowych marek, to właśnie ta firma została wybrana do reprezentowania Infiniti przed polskimi klientami. Podobne wrażenie zrobiło pasmo sukcesów Grupy PGD w sprzedaży samochodów w Polsce w ostatnich kilku latach. Sukces został osiągnięty dzięki wprowadzeniu nowego poziomu obsługi w handlu samochodami. Grupa PGD sprzedaje różne marki samochodów takie jak np. Volvo, Ford, Nissan, Skoda oraz Suzuki. Przy okazji jest to największa grupa dealerska w Polsce.

„Grupa PGD ma znakomite doświadczenie w sprzedaży samochodów różnych marek, włączając w to najbardziej luksusowe. Jej zaangażowanie w ideę Infiniti, uzupełnienia ekscytujących, technicznie nowoczesnych, luksusowych i terenowych samochodów, wysokowartościowymi usługami dla klienta, przekonały nas, że są najlepszym partnerem w Polsce” – uzasadnia wybór Jim Wright, wiceprezes Infiniti Europe.

„Zbudowanie całkowicie nowej sieci dystrybucji Infiniti w Polsce jest ekscytującym wyzwaniem dla Grupy PGD” – komentuje Jacek Drogosz, Prezes PGD. „Wierzymy, że nasze doświadczenie, zapewni Infiniti dobry start na polskim rynku”.

Na dobry początek w ofercie Infiniti pojawią się cztery modele: luksusowy crossover EX37, sportowo-terenowy FX oraz G37 i G37 Coupe. Według zapewnień przedstawicielstwa auta będą zaprojektowane dla wyjątkowych potrzeb polskiej i europejskiej klienteli, a przy okazji modele będą dostosowane do tutejszych norm jakości.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Infiniti
Tematy w artykule: Infiniti

Podobne wiadomości:

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze wyposażenie

Infiniti QX30 - nowy silnik, bogatsze...

Aktualności 2017-02-02

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Aktualności 2017-01-04

Komentuj:

~pp 2008-07-01

co do wykończenia ex37 to środek po prostu wypas, proponuje obejrzeć zdjęcia, właśnie sprowadzam go z usa, mam nadzieje że mnie mile zaskoczy :)

~hansik 2008-06-24

ciekawe jak ceny, pewno cos na poziomie lexusa, zobaczymy tez jak z wykonczeniem i wyposazeniem, czy na modle amerykanska czy jednak japonska

~cdi 2008-06-23

EX37 to nie coupe tylko crossover, wielkosciowo zblizonydo Q5 czy X3.

~Infiniti 2008-06-23

Ten model po prawej stronie to FX.

~rk 2008-06-23

Jaki to model ten na zdjęciu po prawej stronie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.