mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Koncepcyjny smart na stoisku w Paryżu

Koncepcyjny smart na stoisku w Paryżu

Targi motoryzacyjne już coraz mocniej pukają do naszych drzwi, a wraz z nimi kolejne premiery. Jedną z nich jest koncepcyjny smart forstars.

Koncepcyjny smart na stoisku w Paryżu

Forstars, to dwumiejscowe auto wyposażone w napęd elektryczny. Nazwa tego modelu to nawiązanie do zastosowania przeszklonego dachu, przez który ze środka możemy obserwować gwiazdy na niebie. Projektanci ponieśli wodzę fantazji i wyposażyli koncept w projektor, który znajduje się na masce silnika.

Z zewnątrz koncepcyjny forestars otrzymał kolor nadwozia, który producent określa nazwą "alubeam rouge", kontrastujący z matowym, grafitowym tridionem. W środku przewidziano miejsce dla dwóch osób. Ciekawym gadżetem jest projektor, który pozwala rzucać obrazy na płaską, pionową powierzchnię przed autem i tym samym rozkoszować się własnym kinem samochodowym. Projektor dzięki technologii Bluetooth współpracuje z multimedialnym odtwarzaczem iPhone.

Źródłem napędu w tym aucie jest elektryczna technologia bazująca na rozwiązaniach zastosowanych w modelu fortwo Brabus electric drive. W koncepcyjnym forestars moc silnika wynosi 60kW. Maksymalna prędkość tego auta to 130 km/h.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Smart
Tematy w artykule: Smart Paryż targi w Paryżu Smart Concept

Podobne wiadomości:

Paryż Motor Show 2016 - najciekawsze premiery

Paryż Motor Show 2016 - najciekawsze premiery

Premiery 2016-10-03

Mercedes-AMG GT C Roadster - oficjalna zapowiedź

Mercedes-AMG GT C Roadster - oficjalna...

Samochody luksusowe 2016-09-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek
Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek
Dwanaście firm jest zainteresowanych budową odcinka trasy S3 łączącego Bolków z Kamienną Górą. Najdroższa oferta wynosi ponad 1,7 mld zł, a najtańsza ponad 1 mld zł.