mojeauto.pl > motogazeta > Premiery > Lacetti kombi debiutuje w Genewie

Lacetti kombi debiutuje w Genewie

Koncern GM Daewoo zaprezentuje poczas targów motoryzacyjnych w Genewie najnowszy model Lacetti/Nubiry w wersji kombi. Do sprzedaży model ten trafi pod koniec lata tego roku.

Lacetti kombi debiutuje w Genewie

Auto to dostępne będzie w sprzedaży pod dwiema różnymi markami. W większości krajów Europy Zach. będzie to Daewoo Nubira, zaś w krajach Europy Środkowo-Wschodniej dostępne będzie jako Chevrolet Lacetti. Lacetti/Nubira kombi uzupełni już istniejące w ofercie Nubirę sedan oraz Lacetti w segmencie aut kompaktowych. Wygląd Nubiry kombi opiera się na projekcie stworzonym przez biuro projektowe Pininfarina.

Auto ma 4.562 mm długości, 1.725 mm szerokości oraz 1.459 mm wysokości, co zapewnia od 400 do 1.410 l pojemności bagażnika. Tylne, składane siedzenia dzielone są w stosunku 60:40. Do innych użytecznych rozwiązań zastosowanych w Lacetti/Nubirze należy dodatkowe gniazdko 12V w bagażniku oraz 25 różnych schowków.

Lacetti/Nubira kombi oferowana będzie z dwoma silnikami benzynowymi, czterocylindrowymi o pojemnościach 1,6 oraz 1,8l, o mocach odpowiednio 109 i 122 KM. Pierwszy z silników osiąga maksymalną prędkość 179 km/h przy średnim zużyciu paliwa w wysokości 8,2 l/100km, drugi maksymalnie 183 km/h z możliwością wyboru czterobiegowej automatycznej przekładni.

Na polskim rynku Lacetti kombi powinien zadebiutować na przełomie września i października.


Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie brakuje

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie...

Premiery 2016-01-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!